Gjest gjest1 Skrevet 3. mars 2005 #1 Skrevet 3. mars 2005 Har tenkt en del på denne utdannelsen, men skulle gjerne ha hørt litt fra noen som jobber med dette. Hvordan var utdannelsen? Vanskelig? kjedelig? Hvordan er det å jobbe som optiker?
Gjest Anonymous Skrevet 3. mars 2005 #2 Skrevet 3. mars 2005 Kansje du finner ne på nett? Landets eneste skole ligger på Kongsberg, eller var det kongsvinger?
Gjest Gjesta Skrevet 3. mars 2005 #3 Skrevet 3. mars 2005 Utdanningen innebærer endel realfag (matte, fysikk), så du må i hvertfall være glad i det. Ellers er det vel en type ingeniør-utdanning, tror jeg.
liv Skrevet 3. mars 2005 #4 Skrevet 3. mars 2005 det går ann å ta den i københavn også, igjennom en av brillekjedene. Har en tremenining som snart er ferdig. Gratis utdanning og opphold i køben mot at en jobber 3 år for kjeden når en kommer hjem. Kommer ikke på hvilken kjede det var da..
Gjest gjest1 Skrevet 3. mars 2005 #5 Skrevet 3. mars 2005 Liv, har du mulighet til å finne ut hvilken kjede dette er? Kunne vært intr. å snakka med de.. Lillith; har titta på studie planen dems, var ikke overvettes mye matte der egentlig.. Gjest: Skolen ligger på Kongsberg, Buskerud fylke (huff, bare det er jo et kjempe aber :oops: )
Sniglå Skrevet 4. mars 2005 #6 Skrevet 4. mars 2005 Det er sikkert Brilleland Liv snakker om, det er hvertfall dansk. Optikeren min er dansk og sier at han jobber i Norge fordi han må!
Gjest oppvaskbørste Skrevet 19. juni 2005 #7 Skrevet 19. juni 2005 det går ann å ta den i københavn også, igjennom en av brillekjedene. Har en tremenining som snart er ferdig. Gratis utdanning og opphold i køben mot at en jobber 3 år for kjeden når en kommer hjem. Kommer ikke på hvilken kjede det var da.. Noen som vet om dette er noe som fremdeles gjelder, og om det er Brillelandkjeden som har et slikt opplegg?
liv Skrevet 19. juni 2005 #8 Skrevet 19. juni 2005 Liv, har du mulighet til å finne ut hvilken kjede dette er? Kunne vært intr. å snakka med de.. Brilleland
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå