Gå til innhold

Jeg må bare spørre


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hadde du som mann gått visst damen hadde hår nedentil visst du var med henne hjem og ikke viste det? 

Anonymkode: bff6a...d73

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, hår plager ikke meg. Tar bare å trimmer mitt kjønnshår selv, jeg syns ikke den raka stilen er fint på noen.

Anonymkode: 05355...70d

  • Liker 2
Skrevet

Serr? Hår er da helt naturlig og dritdigg. Det er bare en trend at det skal glattbarberes. Selv trimmes det til korte skjeggstubber.

 

  • Liker 2
Skrevet

Ser jeg en «landingstripe» på dama så blir jeg ekstra tennt. Er det veldig hårete, vel da slikker jeg ikke, men absolutt ingen turnoff.

Anonymkode: 91ce8...494

  • Liker 1
Skrevet

Aldri noen som har gått, verken da jeg var mer glattbarbert eller nå. Her tror jeg faktisk en del kvinner er særere enn menn (det at man i det hele tatt spør spørsmålet viser jo at man tenker at sånt kan være en dealbreaker). Tenning handler om mer MYE mer enn behåringspreferanser, heldigvis. 

  • Liker 1
Skrevet

Var bare et spm fordi jeg leste et annet innlegg her. Det det hørtes ut som noen gjorde det. Måtte bare spørre.

Anonymkode: bff6a...d73

Skrevet
1 time siden, NewBoy skrev:

Serr? Hår er da helt naturlig og dritdigg.

 

Word!

Anonymkode: 1b657...c1e

Skrevet
1 hour ago, AnonymBruker said:

Hadde du som mann gått hvis damen hadde hår nedentil hvis du var med henne hjem og ikke visste det? 

Anonymkode: bff6a...d73

Hvordan det står til med behåring nedentil, det vet jeg alltid, for det er det første jeg spør om...
Neida, de som er glatte, minner meg om barn, så det frister ikke (men jeg kan jo gjøre dem en tjeneste likevel, om de spør fint).

Anonymkode: 86bd9...5bb

  • Liker 1
Skrevet

Nei, det får være grenser for å være prippen! Og dessuten er faktisk helt naturlig at det er der.

  • Liker 1
Skrevet

Hår er bare sexy! 

Anonymkode: 9d3cb...352

Skrevet

Ja. Dette skjedde første gang med eksen, som også var den første jeg noengang hadde noe seksuelt med. Kikket ned, og så hår og tenkte rett og slett bare, "hvorfor skal det ha noe å si?".

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...