AnonymBruker Skrevet 19. februar 2018 #1 Skrevet 19. februar 2018 Har fått stressaktivert muskel og leddsmerter. Det er masse ømme punkter på kroppen, særlig skuldre, rygg og nakke. Har liksom bare tenkt det skal gå over, men så har det kommet tilbake. Har aldri hatt ryggplager og slikt tidligere så vet ikke hva man skal gjøre. Forsøker å trene lett, og være i bevegelse men det er vondt hele tiden og kjenner ikke noe bedring. Bør jeg ta fysioterapi eller noe annen slags behandling? Alternativ behandling av noe slag? Skal jeg gå til legen for henvisning og hva koster eventuelt sånt? Anonymkode: b3423...5dd
Mokkilokki Skrevet 19. februar 2018 #2 Skrevet 19. februar 2018 Du trenger ikke henvisning til fysio lenger. Dette er nytt fra i år. Kan jo være en fysio kan hjelpe deg med korrekte øvelser. Og trene vekk smerter kan ta tid, få en profesjonell til og hjelpe deg.
AnonymBruker Skrevet 19. februar 2018 #3 Skrevet 19. februar 2018 1 minutt siden, Mokkilokki skrev: Du trenger ikke henvisning til fysio lenger. Dette er nytt fra i år. Kan jo være en fysio kan hjelpe deg med korrekte øvelser. Og trene vekk smerter kan ta tid, få en profesjonell til og hjelpe deg. Å er det sant? Og hvorfor trenger man ikke det? Koster det mer/mindre? Anonymkode: e3db8...c32
Mokkilokki Skrevet 19. februar 2018 #4 Skrevet 19. februar 2018 Fra i år av det fysioen som sjekker om en trenger behandling. De fleste plasser har de mye egentrening. Selvfølgelig så må en jo se hva problemet er. Det skal ikke koste mer sånn jeg har funnet ut.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå