Dina Skrevet 13. februar 2005 #2 Skrevet 13. februar 2005 "Treningsverk" sier de i Sverige... Det er når man er støl, og har "vondt" i musklene etter trening, eller annen fysisk aktivitet!
Gjest Rimfrost Skrevet 13. februar 2005 #3 Skrevet 13. februar 2005 Åh. Så det å bli støl = å få gangsperre ? Trodde det var noe skikkelige fancy greier som bare dukket opp når man trena til blodsmaken kom og melkesyra dansa jeg. Og tenkte at "jeg trener ikke hardt nok ?!! :-x "
Dina Skrevet 13. februar 2005 #4 Skrevet 13. februar 2005 Åh. Så det å bli støl = å få gangsperre ? Trodde det var noe skikkelige fancy greier som bare dukket opp når man trena til blodsmaken kom og melkesyra dansa jeg. Og tenkte at "jeg trener ikke hardt nok ?!! :-x " Jepp, det er det samme som å bli støl...!
Baby Skrevet 16. februar 2005 #5 Skrevet 16. februar 2005 Jeg fikk gangsperre etter en 10 timers fjelltur. Var godt trent, men det var en helt annen måte å bevege seg på. Dagen etter så klarte jen nesten ikke å sette det ene benet foran det andre.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå