AnonymBruker Skrevet 16. februar 2018 #1 Skrevet 16. februar 2018 Hvor lenge bør jeg vente med sex etter biopsi av livmorshinna? Jeg er i et avstandsforhold og kan endelig møtes neste uke. Da har det gått nesten 3 uker siden jeg tok den biopsien. Er det trygt for meg å ha sex da eller kommer det til å ende i et blodbad?🙈 Anonymkode: f7260...fd1
Gjest CamillaCollett Skrevet 16. februar 2018 #2 Skrevet 16. februar 2018 13 minutter siden, AnonymBruker skrev: Hvor lenge bør jeg vente med sex etter biopsi av livmorshinna? Jeg er i et avstandsforhold og kan endelig møtes neste uke. Da har det gått nesten 3 uker siden jeg tok den biopsien. Er det trygt for meg å ha sex da eller kommer det til å ende i et blodbad?🙈 Anonymkode: f7260...fd1 Hør med legen.
Alenia Skrevet 17. februar 2018 #3 Skrevet 17. februar 2018 Et søk på overskriften din på Google så fant jeg flere svar ..
AnonymBruker Skrevet 17. februar 2018 #4 Skrevet 17. februar 2018 Blir man så lite opplyst ¨når man er på slike "inngrep". Skremmende.. På tide leger skjerper seg. Anonymkode: 99805...73b
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå