Gjest Anonymous Skrevet 8. februar 2005 #1 Skrevet 8. februar 2005 Noen som har erfaring med dette yrket? Som vet hva som er arbeidsoppgavene? Jeg er nylig ansatt som personalkonsulent, og oppgavene hoper seg opp. Er visst ikke helt klart her hvem som gjør hva, og hvordan..... er utrolig frustrerende, og slitsomt............... Noen som vet?
Mulle7 Skrevet 8. februar 2005 #2 Skrevet 8. februar 2005 Vel, hvis ikke du som er ansatt i jobben vet hva som er arbeidsoppgavene dine, hvordan skal VI vite det? Nei alvorlig talt, du burde jo orientere deg helt i begynnelsen (helst før du tiltrer!) og få klarlagt hva som er oppgavene, det er obligatorisk. Har du ikke fått noe oplæring? - Du får kanskje ta en prat med din overordnede!
Gjest Anonymous Skrevet 8. februar 2005 #3 Skrevet 8. februar 2005 Du må selv sette dine egne grenser for hva du kan gjøre. Og du kan jo evt. be om en stillingsbeskrivelse av din sjef igjen hvis du ikke har fått det.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå