Gjest orfeus Skrevet 8. mai 2018 #321 Skrevet 8. mai 2018 (endret) Til den som mener man ikke ser hoven og rar ut etter botox https://imgur.com/PSf8LSb PS Marna er kanskje den mest naturlige av rosa-/livsstilbloggerne Endret 8. mai 2018 av orfeus La til et PS
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #322 Skrevet 8. mai 2018 2 timer siden, terteskjell skrev: fake negler ser jeg ingen problem ved.. det har jeg også til tider.. sprøyter jo ikke gift inni kroppen med fake negler. Men tror du hun ville blitt miss norge i dag om hun hadde sprøytet alt dette inn? Ja det tror jeg! Restylane er ikke gift. Botox er det, men helt ufarlig i så små mengder, og brukes også medisinsk.
Observer Skrevet 8. mai 2018 #323 Skrevet 8. mai 2018 4 timer siden, Lovelulu skrev: Så vidt jeg kunne se hadde hun ikke hairextentions og fake negler. Kanskje vippeextention og spraytan. Men en kan vel være naturlig pen om en har det? Hun var jo miss Norge i 2003, og hadde vel ikke noe av dette da.. Men har man alt dette er man vel ikke "naturlig pen" lenger? 16
Gjest Bokhylla Skrevet 8. mai 2018 #324 Skrevet 8. mai 2018 45 minutter siden, Observer skrev: Men har man alt dette er man vel ikke "naturlig pen" lenger? Enig. Da kunne man vært naturlig pen, men den sjansen mista man idet man slutta å være naturlig. Jeg kunne vært naturlig slank også, hvilket jeg var før, men idet jeg bikka 30 på BMI-skalaen gikk den sjansen ifra meg i hvertfall enn så lenge.
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #325 Skrevet 8. mai 2018 1 time siden, Observer skrev: Men har man alt dette er man vel ikke "naturlig pen" lenger? Man er vel naturlig fordi om en har fine negler, vipper og hår vel? Jeg tror ikke en eneste dame i verden ikke gjør noe «juks» med utseende. Skal man være helt naturlig, som dere mener, bør man ikke gjøre noe. Heller ikke sminke seg. Sminke utgjør utrolig mye, mer enn litt restylane.
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #327 Skrevet 8. mai 2018 8 minutter siden, orfeus skrev: Hva er egentlig diskusjonen her? Om Marna er naturlig pen eller ikke, vil jeg tro..
Veslefrikk Skrevet 8. mai 2018 #328 Skrevet 8. mai 2018 7 minutter siden, Lovelulu skrev: Om Marna er naturlig pen eller ikke, vil jeg tro.. Hun er pen og hun er veldig fotogen, men naturlig pen det er hun ikke. 8
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #329 Skrevet 8. mai 2018 4 minutter siden, Veslefrikk skrev: Hun er pen og hun er veldig fotogen, men naturlig pen det er hun ikke. Det syns jeg, og vi alle ser vel ulikt på hvem vi syns er naturlig pen eller ikke. 3
Veslefrikk Skrevet 8. mai 2018 #330 Skrevet 8. mai 2018 1 minutt siden, Lovelulu skrev: Det syns jeg, og vi alle ser vel ulikt på hvem vi syns er naturlig pen eller ikke. Jo, men så lenge man har tilsatt det ene eller andre, så er man ikke lenger naturlig pen. Men hun er fortsatt pen, men ikke bare fra naturens side. 11
Gjest Carina Maria Skrevet 8. mai 2018 #331 Skrevet 8. mai 2018 (endret) 44 minutter siden, Veslefrikk skrev: Hun er pen og hun er veldig fotogen, men naturlig pen det er hun ikke. Det er jeg oxo enig i og hun er pen og foto gen men naturlig er hun ikke for det er ikke noe med botox eller restilane som gjør noen naturlig og det gjelder oxo for Marna. Naturlig pen var hun før hun begynte og jukse. Endret 8. mai 2018 av Carina Maria
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #332 Skrevet 8. mai 2018 5 timer siden, Carina Maria skrev: Det er jeg oxo enig i og hun er pen og foto gen men naturlig er hun ikke for det er ikke noe med botox eller restilane som gjør noen naturlig og det gjelder oxo for Marna. Naturlig pen var hun før hun begynte og jukse. Men en har jo samme utseende uansett om en har tatt litt restylane og botox. Det er snakk om mengder også..
Gjest Carina Maria Skrevet 8. mai 2018 #333 Skrevet 8. mai 2018 3 minutter siden, Lovelulu skrev: Men en har jo samme utseende uansett om en har tatt litt restylane og botox. Det er snakk om mengder også.. Nei nei nei og atter nei. Det teamet er utenfor temaet på tråden som handler om komiker frue og skal vi diskutere botox, restilane, naturlig ikke naturlig kan vi diskutere det på andre tråder der temaet tas opp
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #334 Skrevet 8. mai 2018 (endret) 16 minutter siden, Carina Maria skrev: Nei nei nei og atter nei. Det teamet er utenfor temaet på tråden som handler om komiker frue og skal vi diskutere botox, restilane, naturlig ikke naturlig kan vi diskutere det på andre tråder der temaet tas opp Jo! Nå var det Marna og hennes bruk av restylane på brystet og botox som ble tatt opp her da og om hun er naturlig vakker eller ikke, så det er høyst under temaet som er under denne tråden. Altså Komikerfrue. Endret 8. mai 2018 av Lovelulu
Gjest orfeus Skrevet 8. mai 2018 #335 Skrevet 8. mai 2018 8 timer siden, Lovelulu skrev: Om Marna er naturlig pen eller ikke, vil jeg tro.. Er det greit å diskutere folks utseende?
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #336 Skrevet 8. mai 2018 (endret) 1 time siden, orfeus skrev: Er det greit å diskutere folks utseende? Det er jo det dere gjør her inne... ganske så ofte, så ikke spørr meg..Forressten var det ikke jeg som sa hun så ut som en oppblåst pølse! Jeg har sagt bare pent om hennes utseende jeg. Endret 8. mai 2018 av Lovelulu 2
Gjest orfeus Skrevet 8. mai 2018 #337 Skrevet 8. mai 2018 24 minutter siden, Lovelulu skrev: Det er jo det dere gjør her inne... ganske så ofte, så ikke spørr meg..Forressten var det ikke jeg som sa hun så ut som en oppblåst pølse! Jeg har sagt bare pent om hennes utseende jeg. Oi! Det innlegget vil jeg se. Kan aldri tenke meg at noen har sagt noe så tåpelig og frekt om vakre Marna. Det som har blitt sagt, er at voksne mennesker (middelaldrende og eldre) ser oppblåste og pløsete ut av botox.
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #338 Skrevet 8. mai 2018 På 7.5.2018 den 23.47, gjestgitt skrev: Ingen har påstått at hun ikke er et vanlig menneske, men om hun kler å se oppblåst ut? Not so much. Marna er naturlig pen så hun trenger ikke injeksjonene, men skjønnhetshysteriet har vel lært henne noe annet. Er det så vanskelig for deg å fordøye at folk ikke synes det er pent med injeksjoner i ansiktet? Så fort det dreier seg om botox o.l så går du rett i forsvar. På tide å akseptere at ikke alle synes det er kledelig. Her er det en som mener hun ser oppblåst ut.
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #339 Skrevet 8. mai 2018 På 6.5.2018 den 20.39, puppi skrev: Merkelig, jeg har også sett henne i levende live, ved et par anledninger. Jeg vet ikke om dette er en konsekvens av fillers/botox osv, (og jeg føler meg fæl ved å si dette), men, huden hennes ser jo «oppblåst» og sår/skadet/betent ut? Er det slik botox og fillers fungerer? At huden «blåses» opp, og dermed forsvinner rynkene? Litt som en slapp og skrukkete ballong, som blåses opp? Jeg bare spør Og her..
Lovelulu Skrevet 8. mai 2018 #340 Skrevet 8. mai 2018 På 7.5.2018 den 17.57, Fju skrev: Jeg fatter det bare ikke. Hvorfor vil noen være pløsete i ansiktet? Det er jo noe man forbinder med alkoholisme og sykdom. Som jeg forstår det her syns hun Marna er pløsete i ansiktet, for det er jo under Komikerfrue tråd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå