Gå til innhold

billig reise?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei jeg leter etter en billig reise fra datoer mellom oktober - desember. Skulle trengt en ukes ferie med kjæresten. Men alt er så dyrt!

Noen som vet om hvor jeg kan finne litt billigere sydenferier? eller gode nettsider som ikke er så dyre? eller om dere vet om noen tilbud som er aktuelle nå.

 

takk for svar:)

Anonymkode: ee825...92f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva er dyrt og hva er syden? Mange steder i Europa stenger strender og hoteller for turister i starten av oktober, så pass på det før du bestiller. Jeg pleier å sjekke ut expedia, men da må du ha nøyaktige reisedatoer. Se på norwegian/sas sine billetter, så ser du hvor det er billig å fly. Grunnen til at det er ganske dyrt å reise til f.eks Gran Canaria nå er fordi det ikke finnes turer til f.eks Mallorca. Da blir Gran Canaria populært, og prisene går opp

Anonymkode: 1071d...56e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...