Gå til innhold

P-ring


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har brukt p-ring et par måneder nå og er egentlig veldig fornøyd. Deilig å slippe å huske på de hersens p-pillene, og visstnok er jeg mindre hormonell (i følge samboer).

Akkurat nå har jeg et lite problem med at jeg kjenner ringen. Tidligere måneder har jeg ikke kjent at den har vært der i det hele tatt, og jeg har måttet stikke fingrene ganske langt inn i skjeden for å finne ringen. Men denne perioden har jeg kjent den nesten konstant. Den ligger og presser mot åpningen og jeg får ikke dyttet den skikkelig inn. Er det normalt at det er så store forskjeller fra måned til måned? Og hva skal jeg gjøre for at det skal bli mer komfortabelt?

Og det andre punktet er at jeg sliter veldig med sexlyst. Jeg er litt usikker på om dette startet et par måneder før jeg begynte med p-ring, eller om det er forårsaket av p-ringen. Jeg husker i hvertfall at da jeg først begynte med den var jeg plutselig veldig sensitiv, men så gikk det over. Nå har jeg virkelig ingen sexlyst, og jeg er veldig usikker på om det er pga ringen eller partner. Noen erfaringer med å miste sexlyst på p-ring?

Anonymkode: 08b7d...7e6

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jeg har prøvd å ta den ut og sette den inn igjen, men den dytter fortsatt på inngangen

-TS

Anonymkode: 08b7d...7e6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...