Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg synes hun skaper et uoppnåelig press på Instagram siden hennes. Hun har i tillegg startet med å reklamere for disse sol pillene som gjør at hun minner meg mer om en afrikaner, enn en Nordmann. Hun kan da umulig se slik ut i virkeligheten?

  • Liker 4
Skrevet

Hun ser litt annerledes ut i virkeligheten, ja. Hun har vært lenge i sosiale medier med mange følgere. Tror ikke hun er kjent for noe spesielt, annet at hun var i media for et par år siden pga et bilde av hun og fotballspilleren Nicki Bille, samt "Det beste vorspillet" i nyere tid på TV3. Hun er glad i å vise frem kroppen sin, det er vel alt. Det gir oppmerksomhet og følgere.

  • Liker 3
Skrevet

Hun ser ikke slik ut naturlig uten den overdrevne poseringen. Og jenten kan såvidt skrive, så er vel like greit at hun har fått seg en jobb hvor det ikke trengs. :)

Skrevet

Syns hun var sinnsykt pen før leppeforstørrelsen og den overdrevne brunfargen. 

Skrevet

Synes hun er sinnsykt vakker. 

Skrevet

For meg er ikke hun definisjonen av vakker, men det betyr ikke at hun er stygg i det hele tatt. Har noen av dere sett henne i virkeligheten?

Gjest orfeus
Skrevet

Sjekket bloggen hennes for første gang og ble litt satt ut av språket. Er hun ikke norsk? Det er ikke dysleksifeil, det kan jeg se.

Skrevet

Ryddet for kommentarer om kropp og persondebatt.

Edie, mod.

Skrevet
På 26.7.2017 den 21.38, orfeus skrev:

Sjekket bloggen hennes for første gang og ble litt satt ut av språket. Er hun ikke norsk? Det er ikke dysleksifeil, det kan jeg se.

Jo hun har dysleksi, og har tydeligvis ikke forbedret seg siden hun var 15. 

×
×
  • Opprett ny...