Gjest baby-E Skrevet 20. april 2005 #821 Skrevet 20. april 2005 God morgen vennen! Håper du har fått en god nattssøvn!og at formen er kjempe mye bedre i dag! Det krysser jeg fingrene for! planene i dag da vennen?
Gjest Gjesta Skrevet 20. april 2005 #822 Skrevet 20. april 2005 Ååå...det er fælt å være vekke fra kjæresten sin! Men det er godt å savne. Jeg synes det å lengte gjør forholdet sterkere. Heldigvis bor jeg sammen med min kjæreste. Stort sett går det jo greit for vi har nå vært vant til dette i et år`s tid. Vi går jo med planer om å flytte sammen, men akkurat nå går det ikke desverre og ikke er vi helt sikker på når vi får muligheten heller.Vi får ta det som det kommer Du får ha en superfin onsdag! Tusen takk Lillesky. Du også Ikke har jeg veranda og ikke røyker jeg heller Lanfear Men sol har jeg Skal ut å tusle meg en tur snart. Ha en fin dag selv og takk for kos hilsen God morgen vennen! Håper du har fått en god nattssøvn!og at formen er kjempe mye bedre i dag! Det krysser jeg fingrene for! Nattesøvnen har jeg fått Formen er desverre ikke bedre i dag heller, men jeg har fått en liten dose tålmodighet etter å ha sovet litt Dagens planer er ut å gå en tur, kanskje nedenom byen en tur for i dag har jeg fått lønn Studier (offkårs) og LOST i kveld. Vi satser på en fin dag likavæl vi
lanfear Skrevet 20. april 2005 #823 Skrevet 20. april 2005 Hihi.. Det går vel an å nyte sola uten røyk og veranda også..
lanfear Skrevet 20. april 2005 #824 Skrevet 20. april 2005 Jeg ser at de samme utrykksikonene går igjen med meg, men jeg har ikke lært meg alle enda, og sitter på dum pc som av og til bestemmer seg for å gå bananas og nekte meg å åpne emoticons i annet vindu.. :klem: Håper du får en fin "sommer"dag ( ) , og at formen din varer lenge!
Lythande Skrevet 20. april 2005 #825 Skrevet 20. april 2005 Hei Alwa. Takk for hilsen i db'n min - håper du har hatt en fin onsdag og at resten av uken blir fin.
Gjest Teletubbien Skrevet 20. april 2005 #826 Skrevet 20. april 2005 Here I am Baby Vært hos frisøren og blitt dullet med, det er så fantastisk hver gang, nesten leit å dra derfra :-( - hehe, men bare nesten Har tenkt meg en liten tur på jobb i morgen, nesten sånn at de dagene jeg er der er færre enn de jeg er borte - Nuvel; Shit happens
Gjest Gjest Skrevet 20. april 2005 #827 Skrevet 20. april 2005 hei og takk for hilsen i db min! :-) Hadde faktisk en suuper helg, håper denne blir bra også (tar helg imorgen), også må du ha en fin uke/helg!! Klem Sneip
Gjest Anonymous Skrevet 20. april 2005 #828 Skrevet 20. april 2005 Merkelig.. Du har ikke skrevet så mye akkurat nå :o Hvorfor ikke tro? ~Alwa~
Gjest Gjesta Skrevet 20. april 2005 #829 Skrevet 20. april 2005 Jeg ser at de samme utrykksikonene går igjen med meg' date=' men jeg har ikke lært meg alle enda, og sitter på dum pc som av og til bestemmer seg for å gå bananas og nekte meg å åpne emoticons i annet vindu.. [/quote'] Min låser seg i hytt og pine så jeg må restarte den igjen, så jeg kopierer alltid innlegg før jeg poster i tilfelle det forsvinner. Og om den ikke låser seg så driver den å stenger sidene selv, gjærne før jeg rekker å lese postene på "nye innlegg" Så jeg skjønner frustrasjonen din
Midnattsol Skrevet 21. april 2005 #830 Skrevet 21. april 2005 Hei schnuppi! En liten svingom innom for å ønske deg en flotters dag. Frisørtime hørtes helt supert ut, det skulle jeg også hatt meg. Hva skal du gjøre (eller hva har du gjort, alt ettersom når du leser dette) med håret? Lyst? Striper? Klipt? Ble det noe shopping! Jeg vil også shoppe, men tror jeg må holde meg i tøylene til jeg er i London. *klem* :blomst_opp:
-Fisken- Skrevet 21. april 2005 #831 Skrevet 21. april 2005 Halluuuuuu :D For et fantastisk nydelig vær vi har her i Oslo! Jeg får desverre ikke nytt det i dag. Er på skolen til kvart på fire, videre skal jeg jobbe frem til klokken syv. Drar rett fra skolen til jobb, begynner 4. Og så, når jeg kommer hjem i kveld, må jeg jobbe med matte. Juhu Men, nå er det straks helg, det skal bli utrolig deilig.
Gjest Teletubbien Skrevet 21. april 2005 #833 Skrevet 21. april 2005 Obladi oblada.... - og sånt nonsens.... Halla dama Jeg vart faktisk kjempefornøyd hos frisøren jeg. Sjeldent sånt skjer med meg, så her er det bare å juble mens man kan Jo, jeg er egentlig sånn hyperkjedelig kommunegrå , men sist farget jeg det litt rødbrunt. Det ble for matt og kjedelig Denne gangen farget jeg det mørkere, dypbrunt og tok i 3-4 ultrablonde striper på hver side - og det ga jo den sinnsykt bra effekten da - Schenner meg neschten litt schexhcy her jeg dah ~ Tjihi... :-D ~ Lovlig det vel, skjer ikke hver dag, det kan jeg forsikre.. I dag tenk så glemte jeg å spise frokost :o - jeg syns liksom det var noe jeg skulle gjort, men borte var det, helt til lunchen på jobb nærmet seg - gudbedre hvor det rumlet nedi der I dag dro heldigvis marsvinet Ambassadør til sitt nye hjem - puh... Han har lagd litt av et oppstyr i guttehjemmet, med den evindelige ri'inga på de to andre - som forståelig nok bli rimelig sure.....- Nå er det rene skjære julefreden her i huset Snaiks Snuppelure :kysse:
Gjest Gjesta Skrevet 21. april 2005 #834 Skrevet 21. april 2005 Hei schnuppi! Hva skal du gjøre (eller hva har du gjort, alt ettersom når du leser dette) med håret? Lyst? Striper? Klipt? Ble det noe shopping! Halløu Middis Jeg stripet etterveksten og stusset lengden litt. Det var godt og definitivt på tide Ble ikke noe storshopping. Litt sminke og boller :-) Hallo Fisken min. Tusen takk for innlegg. Ha nå en riktig så fin helg da Hellu! Håper du får en fin dag! Siden jeg så den så seint lar vi den gjelde for i morgen også Ha en flotters dag du selv Hallo snacksy Tubby Kan tenke meg det var godt å friske opp manken litt ja ~Takk for hilsen vennen. Ha en fin dag i morgen :blomst_opp: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I dag har jeg stressa rundt værre enn værst og har faktisk ikke hatt helt dagen min. Den timen jeg fikk hos frisøren da jeg ringte å bestilte forrige uke, den var i går den Nå er jeg såpass sta å holder på at jeg fikk beskjed om TORSdag kl. 11.30, men så vet jeg at jeg er så surrete på dager og datoer for tiden at jeg godt kan ta feil også Jeg ble jo litt lei meg da for jeg hadde håpet å få gjort dette før jeg drar i morgen. Heldigvis er de en gjeng sussebasser der borte, så det ordnet seg. Jeg fikk ikke klipt meg hos han som egentlig skulle gjøre det, men ei anna ei var så søt og snill og forkortet spisepausen sin for meg. Jeg fikk jo skikkelig vondt av jenta da stakkars, men det var nå hennes ide. Og håret ble fin fint :-D Da jeg kom hjem stressa jeg med pakking. Prøvde litt klær og div. Jeg er helt sikker på at jeg har glemt noe.Litt usikkert hva det er, men noe er det Også samtidig måtte jeg jo få med meg litt av Fagerstrand. Så dro jeg til mamms og papps. Nå har jeg filt og hatt en ny runde lakk på neglene og snakket 32 min og 43 sek. med snuppen på tlf. Også har jeg fått levert selvangivelsen min, så nå er den endelig ut av veien. Jeg rekker desverre ingen dagbokrunde til gjengen i kveld, så jeg gjør det på den enkle måten denne gangen: En bitteliten sleip en.. Skal opp igjen grytidlig i morgen. Har bittelitt reisenerver men pyttsann Og i morgen får jeg treffe snuppenluppen igjen Og en eller annen har å ordne med fint vær i Bergen i helga. På forhånd takk!!!! Ha en superduper helg alle som en :dagensrose: :-D :dagensrose:
Gjest Bellatrix Skrevet 21. april 2005 #835 Skrevet 21. april 2005 God helg! Kos deg sammen med darlingen!
Gjest Teletubbien Skrevet 22. april 2005 #836 Skrevet 22. april 2005 God helg! Kos deg sammen med darlingen!
Gjest baby-E Skrevet 23. april 2005 #838 Skrevet 23. april 2005 Heisann vennen min! Håper du koser deg masse med snuppen din, og at dere har strålende vær i Bergen!
Fremhevede innlegg