Gjest *-*Pinky*-* Skrevet 4. januar 2005 #1 Skrevet 4. januar 2005 Går det ann å ha korsett eller bh under denne kjolen? Fremme : http://www.brudeshop.com/images/mon2046.jpg Bake: http://www.moncheribridal.com/photos/brida...l/TV-2046-X.jpg Den er veldig lav bak i ryggen. Å jeg vil helst ha noe som kan støtte/holde på plass opp puppene fremme..
Coria Skrevet 4. januar 2005 #2 Skrevet 4. januar 2005 Prøv noen korsetter. Noen av dem er overraskende lave i ryggen. Hvis du går i en brudesalong, kan de sikkert hjelpe deg å vurdere om det vil se bra ut.
Augustbrud02 Skrevet 4. januar 2005 #3 Skrevet 4. januar 2005 Jeg ville valgt korsett. Selv hadde jeg dette, som er veldig lavt i ryggen: http://www.christiane.no/minishop/pics/tor...orsolet%201.jpg
Gjest Anonymous Skrevet 4. januar 2005 #4 Skrevet 4. januar 2005 Jeg ville valgt korsett. Selv hadde jeg dette' date=' som er veldig lavt i ryggen:http://www.christiane.no/minishop/pics/torsolet%201.jpg[/quote'] Den var fin :o!!! And sexy!
Cathie Skrevet 4. januar 2005 #5 Skrevet 4. januar 2005 Jeg ville valgt korsett. Selv hadde jeg dette' date=' som er veldig lavt i ryggen:http://www.christiane.no/minishop/pics/torsolet%201.jpg[/quote'] Akkurat samme som jeg har Men det er mye finere i virkligheten enn på bildet syns jeg
Augustbrud02 Skrevet 4. januar 2005 #6 Skrevet 4. januar 2005 Veldig enig! Og det beste av alt er at jeg har brukt det mange ganger etterpå også, veldig flott under penkjoler.
TeddyToria Skrevet 4. januar 2005 #7 Skrevet 4. januar 2005 Jeg ville også gått for korsett... Den kjolen jeg drømmer om er også veldig lav i ryggen, og selv om den har et slags innebygd korsett, så blir det ikke det samme uten!
Bokalven Skrevet 4. januar 2005 #8 Skrevet 4. januar 2005 Jeg ville valgt korsett. Selv hadde jeg dette' date=' som er veldig lavt i ryggen:http://www.christiane.no/minishop/pics/torsolet%201.jpg[/quote'] Pent, men strengt tatt ikke et korsett. (Jepp, jeg er kjempepirkete når det gjelder korsetter, men så har jeg også to selv...)
Catzy Skrevet 4. januar 2005 #9 Skrevet 4. januar 2005 Ville gått for Christiane-torsolettet. Det ser ut til å gå langt ned i ryggen, og så blir det penere linjer med et helt plagg kontra en BH. Catzy
Gjest Brud2005 Skrevet 4. januar 2005 #10 Skrevet 4. januar 2005 Kristins har korsetter som er dype i ryggen i mange størrelser. Ellers har undertøysbutikker som "Det søte liv" godt utvalg.
Gjest *-*Pinky*-* Skrevet 4. januar 2005 #11 Skrevet 4. januar 2005 Ville gått for Christiane-torsolettet. Det ser ut til å gå langt ned i ryggen, og så blir det penere linjer med et helt plagg kontra en BH. Catzy Vil helst ha ett korsett som holder inn magen også. SÅ jeg vil helst ikke ha torsolett.
Cathie Skrevet 4. januar 2005 #12 Skrevet 4. januar 2005 Det torsolettet holder faktisk inn magen litt også... ikke sånn som et korsett selvfølgelig.. Men jeg har kjøpt mitt bitte litt for lite, og det sitter som et skudd... kunne ikke tenkt meg noe strammere... Skal jo overleve dagen også
Bokalven Skrevet 4. januar 2005 #13 Skrevet 4. januar 2005 Vil helst ha ett korsett som holder inn magen også. SÅ jeg vil helst ikke ha torsolett. Sjekk www.vollercorsets.com Der har de pene og skikkelige korsetter!
Gjest *-*Pinky*-* Skrevet 4. januar 2005 #14 Skrevet 4. januar 2005 Der var mange fine korsetter. Men jeg fikk ikke sett hvor lav de er i ryggen..
Gjest Anonymous Skrevet 5. januar 2005 #15 Skrevet 5. januar 2005 Kjøpte mitt korsett hos Orion i oslo... De hadde ikke så mange som jeg vil regne som "brudeutstyr", men noe var det.. jeg kjøpte dette: http://www.oriononlineshop.com/epages/orio...products/241393 Det er litt høyt for din kjole da, men de hadde et som var lavere også... Lykke til med jakten!
Gjest *-*Pinky*-* Skrevet 5. januar 2005 #16 Skrevet 5. januar 2005 Kjøpte mitt korsett hos Orion i oslo... De hadde ikke så mange som jeg vil regne som "brudeutstyr", men noe var det.. jeg kjøpte dette: http://www.oriononlineshop.com/epages/orio...products/241393 Det er litt høyt for din kjole da, men de hadde et som var lavere også... Lykke til med jakten! Det var kjempe fint!! :D Holder det inn magen også?
Gjest gjest1 Skrevet 5. januar 2005 #17 Skrevet 5. januar 2005 Der var mange fine korsetter. Men jeg fikk ikke sett hvor lav de er i ryggen.. Vollers overbyst-korsetter er ikke spesielt lave i ryggen. Men et underbyst-korsett burde passe.
Gjest Anonymous Skrevet 5. januar 2005 #18 Skrevet 5. januar 2005 ja, det holder magen fint inne... Du får prøve og se hvilket som er best for deg. Prøvde inne det som var lavere da, men veldig fint det også. Må nok si at dette korsettet er et av mine bedre kjøp
Gjest Anonymous Skrevet 5. januar 2005 #19 Skrevet 5. januar 2005 Jeg hadde det fra Christiane. Det var sexy, lavt i ryggen og holde både mage og pupper godt hele dagen. Har brukt det masse i etterkant også. S.
Scaramouche Skrevet 6. januar 2005 #20 Skrevet 6. januar 2005 Bare lurer på om det ikke blir veldig varmt med korsett? For når jeg prøvde kjolen, ble jeg skikkelig varm rundt livet, for det var så tett liksom, så det virker litt klamt med korsett synes jeg.? Bestilte dere over nettet? Er isåfall ikke det litt skummelt med tanke på størrelser og sånn?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå