Gå til innhold

Praha - shopping


Fremhevede innlegg

Skrevet

Vi har planer om en tur til Praha om ikke så lenge, hørt så mye positivt om den byen :) Gleder meg til å se alle de berømte stedene og bygningene jeg har hørt og lest om.

I den forbindelse har jeg vært inne på reiselivsforumet og søkt opp nyttig info om byen. Det jeg lurte på, og som jeg ikke har funnet mye om, er hvilke kleskjeder som har butikker der, hva som er gode shoppingområder?

Videoannonse
Annonse
Gjest Anonymous
Skrevet

Det er en utrolig bra shoppingby! Du finner mange vestlige kleskjeder, er så dårlig med navn.. men mye fint.

Gjest Gjesta
Skrevet

Du vil sannsynligvis finne både Mango, Zara, og Mexx, hvis det er av interesse. :)

Selv var jeg i Budapest for noen måneder siden, og fikk tak i alt hjertet kan begjære :) Prisene på merkeklær og sko var litt lavere enn hjemme, og jeg fikk blant annet tak i ting fra Mexx jeg aldri har sett her hjemme, siden de hadde egne Mexx-butikker der.

Skrevet
Du vil sannsynligvis finne både Mango, Zara, og Mexx, hvis det er av interesse. :)

Det er helt klart av interesse. Mexx kan ofte ha mye fint, syns jeg, gøy om de har andre klær enn her hjemme.

Takk for innspill, og link som jeg skal sjekke ut :)

Skrevet

Det er to Zara butikker i Praha.

Anbefaler shoppingsenteret.

Skrevet
Det er to Zara butikker i Praha.

Anbefaler shoppingsenteret.

Vet du hva det heter?

Finnes det ett eller flere?

Gjest Anonymous
Skrevet

Du finner flere shoppingsentre i Praha. Husker ikke noe navn desverre, men de ligger sentralt til og ganske lett å få øye på. Der finner du masse fine butikker, jeg gikk helt berserk selv. :P

Skrevet

Vet du hva det heter?

Finnes det ett eller flere?

Det lå i Andell tror jeg.

Vi tok T-banen dit :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...