Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei. Jeg oppdaget for noen uker siden en vond lukt på kjøkkenet i huset mitt uten noen åpenbar årsak. En nabo mente det kunne være et dødt dyr i vegg/tak/gulv, så jeg ringte forsikringsselskapet mitt som sendte en takstmann. Han fant ett rottebol på loftet over kjøkkenet, og masse rotteavføring. 

Neste steg er at skadedyrkontrollen skulle komme å legge ut gift og sjekke om det fremdeles var aktivitet i huset, dette skulle ta noen uker visstnok. Utover dette har jeg fått lite info, så jeg lurer veldig på hva som kommer til å skje. Jeg har gudskjelov forsikring mot skadedyr, så forhåpentligvis blir ikke dette en altfor dyr affære.. 

Noen som har erfaring med lignende og kan fortelle meg hva som skjer videre? Lukten er virkelig uutholdelig, så kjøkkenet er ubrukelig. Å leve med denne i flere uker er ikke noe jeg ser frem til akkurat..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...