Gå til innhold

Hva synes dere om denne innredningen?


Fremhevede innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Både forferdelig og imponerende på samme tid;)

  • Liker 13
Gjest C.Tramell
Skrevet

Ohlala! Trump hadde nok likt dette.

AnonymBruker
Skrevet

Føles som det er vannlekkasje på kjøkkenet. Hadde kanskje fått en følelse av å drukne. 

Anonymkode: 8d4c9...a48

  • Liker 3
AnonymBruker
Skrevet

Perfekt kulisse for noe på nrk, tv2 eller lignende. Humor, drama etc.

Anonymkode: 0827c...3fc

Skrevet

Hadde vært nydelig i et stort herskapshus med mye større rom og plass, og hvor man ikke minst får separert seng dusj i separate rom. Her blir det altfor innestengt for min smak, men er enig  i Freshsister at det er imponerende, til tross for at det ikke helt treffer (etter min mening) :-)

  • Liker 4
AnonymBruker
Skrevet

Jeg synes dette er hundre ganger finere en minimalistisk Bohus-stil. 

Anonymkode: e794c...c33

  • Liker 4
Skrevet

Damen har god smak og er utvilsomt dyktig, men det blir rett og slett for mye. Dessverre!

  • Liker 5
Skrevet

Det tar seg godt ut synes jeg - samtidig som det overhodet ikke er et interiør jeg ville følt meg komfortabel med å bo i. I så tilfelle måtte jeg hatt mye hjelp i huset :)

  • Liker 1
Skrevet

Så helt for jævlig ut, for mye av alt!!

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet
1 time siden, C.Tramell skrev:

Ohlala! Trump hadde nok likt dette.

Trump meg her og Trump meg der. 

Anonymkode: b2d33...353

Skrevet (endret)

.

Endret av Fashionistaen
  • Liker 5
Skrevet
10 timer siden, AnonymBruker skrev:

 

http://www.vg.no/nyheter/innenriks/sandefjord/villa-i-sandefjord-vekker-oppsikt-brukte-mange-aar-paa-aa-dekorere-huset/a/23994988/

Jeg synes toalettet helt til venstre var spesielt fint.  :fnise:

 

Anonymkode: 8d4c9...a48

Wow, veldig overdådig! Synes det var litt artig at utsiden av huset og innsiden av huset ikke passer sammen i det hele tatt. Det er en veldig fin wow effekt da. Når man kommer på besøk for første gang, så ser man bare det blå, fine huset og tenker ikke spesielt over det. Når man kommer inn, er det som å gå inn i en ny verden. Overraskelse liksom, haha :) Litt som et kinderegg. 

Det føles veldig luksuriøst og det ser veldig pent ut. Jeg kunne ikke bodd sånn, men hver sin smak. Synes det er gøy at folk innreder på sin måte uavhengig av mote/hva folk mener osv. Må innrømme at det er kjempeflott, men for meg veldig overdådig og "for mye" som skjer.

Samtidig som det er overdådig og veldig mye som skjer på en gang, så er det veldig rent og ryddig, så man får ikke et rotete uttrykk ved å se bildene. Utrolig å se hva man kan få til ved å bruke fantasien sin altså! Det er jo synd om eventuell ny eier, river ned alt. Håper de lar det stå. Hun finner nok den rette eieren til huset :):) 

Vi trenger flere unike mennesker i Norge som innreder etter sin egen stil/smak :) Husker jeg så bilder av en som hadde et veldig fargerikt hus. 2 av de om jeg husker riktig. Hun ene skulle selge, hun andre viste bare frem hjemmet sitt. Veldig fargerikt og unikt. 

Kult med mennesker som tør å gå sine egne veier :)  Men nå har jeg mer sansen for de som skiller seg litt ut med innredning av hjemmet sitt enn jeg er av de som følger grå og hvite hjem liksom. Det blir litt kjedelig i lengden :fnise: Men som sagt har alle ulike smak, og det er heeelt greit :) 

  • Liker 3
AnonymBruker
Skrevet

Hver sin smak. 

Hadde jeg kommet på visning der hadde jeg snudd i døra :P 

Anonymkode: 855e2...a3b

Gjest .......
Skrevet

Wow!! Imponerende gjennomført stil, men hadde ikke følt meg komfortabel der! :P   

Skrevet

Helt grusomt!

Skrevet

Imponert over at hun har klart å skape en så gjennomført stil. 

 

For min del hadde jeg tenkt "renoveringsobjekt" om jeg var på husjakt. Jeg liker maximalisme, men ikke sånn Dynasty møter Falcon Crest møter Trump. :P 

AnonymBruker
Skrevet

Hvordan får jeg se flere bilder? Ser bare stue og kjøkken, og et bittelite av et bad...

Anonymkode: 36e1f...bba

Skrevet
11 timer siden, AnonymBruker skrev:

 

http://www.vg.no/nyheter/innenriks/sandefjord/villa-i-sandefjord-vekker-oppsikt-brukte-mange-aar-paa-aa-dekorere-huset/a/23994988/

Jeg synes toalettet helt til venstre var spesielt fint.  :fnise:

 

Anonymkode: 8d4c9...a48

Wow! Jeg har sett disse bildene før men la ikke merke til før du kommenterte toalettet at badet har åpen løsning. 

Kjiiipt å gå på besøk der om man må låne toalettet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...