Gjest heines Skrevet 18. desember 2004 #1 Skrevet 18. desember 2004 Folk som slenger dritt om andres seksuelle preferanser. Folk som svarer "dette har vi diskutert før. søk på siden" Sammenligning: Visst du å skulle diskutert noe med en venninne, og en tredje venninne bryter inn, og sier at hun og en annen venninne har diskutert det før, så det er ingen vits i at dere gjør det. Om ting er sant eller ikke spiller vel overhodet ingen rolle så lenge det blir diskutert. Selvfølgelig skal det være reelle scenarioer som kunne ha skjedd. enkelte personers motstand mot at menn leser siden er kanskje det mest idiotiske. mange menn leser siden for å få vite litt om hvordan kvinner tenker. Jeg personlig, og det er tilfelle med mange menn her(tror jeg), kan bli seksuelt opphisset av noen svar. Mange kvinner synes dette er sykelig, ekkelt osv, men det er også interessant å se, at det er ofte de samme kvinnene som har de største seksuelle problemene knyttet til skamfølelse. Man ser også at disse kvinnene er de som i høyest grad slenger "dritt" om andres seksuelle preferanser. Kvinner som beskriver normale seksuelle handlinger som sykt, ekkelt osv De fleste menn jeg kjenner inkludert megselv tenner på jenter som er liberale, og synes det er gøy å utforske noe annet enn "lyset av sex" Synes generelt at det er litt rart at så mange frigide (frigi´d a2 (utt -g-; fra lat. 'kald') om kvinne: som er uten evne til seksuell tilfredsstillelse) . kvinner er så aktive på dette forumet. Dette er ikke dritt, det er jo sant!! Moderator og sensur er kanskje nødvendig for å få bort tulle innlegg, men når man begynner å sensurer bort innlegg fordi man ikke liker personens standpunkter osv, synes jeg dette vitner om at det ikke bare er politikere som er på feilspor. Slå opp på ordet ytringsfrihet. Ellers er alt bra!!!
Gjest gjestemann Skrevet 18. desember 2004 #3 Skrevet 18. desember 2004 i de fleste av påstandene..... (Gjest denne gang). Håper det blir litt tempratur her nå!!! Det er jo litt søtt med sinte jenter.
Gjest Hege Skrevet 18. desember 2004 #4 Skrevet 18. desember 2004 men når man begynner å sensurer bort innlegg fordi man ikke liker personens standpunkter osv, synes jeg dette vitner om at det ikke bare er politikere som er på feilspor. Dette forventer jeg dokumentasjon på. Mail er fint.
Gjest heines Skrevet 18. desember 2004 #5 Skrevet 18. desember 2004 Den siste påstanden går jeg ikke god for! Beklager!! Hadde en del innlegg som ble "flyttet", og trodde da at dette var tatt bort helt fordi man ante jo ikke hvor den hadde blitt flyttet til.
Gjest Hege Skrevet 18. desember 2004 #6 Skrevet 18. desember 2004 Den er grei. Neste gang du finner ei "Flyttet"-melding, klikk på den og du havner på det stedet det ble flyttet til.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå