Gå til innhold

reise på ferie med venninner


Fremhevede innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har en datter på 16 år. Sammen med venninnene hennes har de veldig lyst til å reise til Frankrike

Vi alle foreldre dems har gitt dem tillatelse hvis det er mulig. ang fly og hotell

Anonymkode: 90b36...6f9

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hva lurer du på? 

Anonymkode: e53fe...b1c

Skrevet

Ok! Kjekt å vite! 

Skrevet

Jeg regner med at du skriver dette fordi du er bekymret og angrer på tillatelsen du har gitt?  Jeg hadde aldri tillatt en 16-åring å dra på hotellferie i utlandet sammen med venninne! 

AnonymBruker
Skrevet

Aldri i verden før de hadde fylt 18 år. Hva hvis det skjer noe med en av dem, er de andre ansvarlige nok til å ta tak i situasjonen da? 

Anonymkode: cfd4c...2c0

Gjest Overrasket
Skrevet (endret)

Så lenge de er såpass unge vil jeg nesten si det er å forsømme sine plikter som foreldre å sende barn uten følge av voksne til utlandet på ferie. 

Endret av Overrasket
Skrevet

Lurer du egentlig på noe eller? 

 

Skrevet

Du vet at hvis de reiser via en reiseoperatør som f.eks ving skriver du under på at de har NULL ansvar hvis noe skjer med datteren din på ferie? På mange hoteller er det heller ikke lov å sjekke inn hvis du er under 18 år. Ville heller reist til Spania, der er det flere som kan engelsk

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...