Lillje Skrevet 3. desember 2004 #1 Skrevet 3. desember 2004 Jeg har bestemt meg for å ha brudepiker. Men for at det ikke skal bli noen forskjell på niesene blir det totalt 4 brudepiker og 1 brude svenn (vår sønn). Jeg er i tvil om de skal gå forand eller bak, da jeg skal ha langt slep. Hva har dere gjort.
Rannva Skrevet 3. desember 2004 #2 Skrevet 3. desember 2004 Kanskje du kan sende dem en liten stund før deg? Dermed får alle oppmerksomhet. Vi skal bare ha vår datter, som da vil være 16mnd. Hun skal etter planen gå sammen med meg.
Arwen Skrevet 3. desember 2004 #3 Skrevet 3. desember 2004 Jeg skal ha to jenter, en på elleve og en på tolv. De skal gå inn før oss slik at når de er oppe ved alteret kommer jeg og pappa inn.
Cathie Skrevet 3. desember 2004 #5 Skrevet 3. desember 2004 vi skal ha to brudepiker som går forran meg.. jeg skal gå opp alene! Den ene er søstra mi, og den andre er datteren til fetteren til kjærsten (har ganske nært forhold til de).. hun er bare helt nydelig!
Lillje Skrevet 3. desember 2004 Forfatter #6 Skrevet 3. desember 2004 Det kan virke ut som det er vanlig at de går fornad, så da kommer jeg nok til å velge det selv også. Tror jeg og pappa skal komme inn når de har kommet halvveis, siden det er et langt stykke å gå i skipet.
Vendelin Skrevet 3. desember 2004 #7 Skrevet 3. desember 2004 Jeg vil ikke ha noen brudebarn i det hele tatt. Har ikke egne barn så da tar vi 100 % av oppmerksomheten selv isteden
Seterjenta Skrevet 3. desember 2004 #8 Skrevet 3. desember 2004 Vi skal ha 3 brudepiker, da jeg har en datter og han har to. På bryllupsdagen er de 4, 5,5 og 8,5 . Har ikke tenkt så mye på om de skal gå først eller ikke, men det er vel ikke umulig kanskje...
OleBrumm Skrevet 3. desember 2004 #9 Skrevet 3. desember 2004 Jeg skal ha to brudepiker. Vår datter på 2,5 år og min kusine sin datter på 9 år. De skal gå foran meg og pappa og kaste roseblader fra små kurver. Kirken jeg skal gifte meg i er ganske liten så de kommer nok ikke til å gå så langt foran oss :-)
Spirito Skrevet 3. desember 2004 #10 Skrevet 3. desember 2004 Jeg tror ikke jeg vil ha noen, men min søster er gravid nå. Vi får se hva tiden bringer og hvor mye jeg smelter for den lille. Det er jo noen år til jeg gifter meg.
Gjest Soon Mrs S Skrevet 3. desember 2004 #11 Skrevet 3. desember 2004 Vi skal ikke ha brudepiker Vet ikke hvorfor egentlig, men synes ikke det er nødvendig.
Gjest Lullu ikke innlogget Skrevet 3. desember 2004 #12 Skrevet 3. desember 2004 Hei! Vi hadde 4 brudebarn. Vår datter på 17 mnd, brudesvenn 5 år, brudepike 6 år, brudepike 9 år. De gikk helt frem til alteret (liten kirke) før jeg begynte å gå. Fungerte veldig flott. De satt fremme v/ alteret helt til ekteskapsinngåelsen. Der satt de så søte - tente som lys :-)
Gjest gjest1 Skrevet 3. desember 2004 #13 Skrevet 3. desember 2004 Vi skal ha kvar vår kusine på henholdsvis 5 og 7 år.
leela Skrevet 3. desember 2004 #14 Skrevet 3. desember 2004 Vi er ikke helt sikre ennå, men skal ihvertfall ha min søster som da vil være 8 år. Mulig vi også skal ha en brudesvenn som da vil være 1 år De skal gå inn foran pappa og meg.
Gjest gjest1 Skrevet 3. desember 2004 #15 Skrevet 3. desember 2004 Jeg vil ikke ha noen brudebarn i det hele tatt. Har ikke egne barn så da tar vi 100 % av oppmerksomheten selv isteden
Suebird Skrevet 3. desember 2004 #16 Skrevet 3. desember 2004 Vi skal ihvertfall ha vår datter som vil være 2,5 år og vel så det da vi gifter oss Mye mulig vi også skal ha våre to nieser som da går i 2. og 3. klasse. Spørs om vi tar oss råd til det... Man skal jo helst betale kjolene som skal brukes, og da blir det jo fort 3000,- for de tre pikene Tror det hadde vært fint for datteren vår å ha de "store" jentene å forholde seg til... Det er lang vei opp til alteret, og det gjenstår å se hvor langt hun vil komme seg opp alene
Catzy Skrevet 5. desember 2004 #17 Skrevet 5. desember 2004 Kommer ikke til å ha. Har flere små kusiner og fettere, men jeg kan ikke forestille meg å ha noen av dem. For mye pes, og styr med kjoler eller dresser. Catzy
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå