AnonymBruker Skrevet 23. september 2016 #1 Skrevet 23. september 2016 jeg leser daglig aviser fra rundt om i landet osv, men når jeg ser på f.eks nytt på nytt så føler jeg at det er så mye jeg ikke får med meg.. hva bør jeg følge med på/lese for å kunne vite litt om alt hele tiden? Anonymkode: b7930...b18
stan Skrevet 23. september 2016 #2 Skrevet 23. september 2016 Kommer jo helt an på hvor mye tid du vil legge i det. Jeg føler det holder å lese en serie med nettaviser. Både norske og utenlandske. Men nyheter innen felter som ikke jeg ikke er interessert i, vil jeg uansett gå glipp av.
Example Skrevet 23. september 2016 #3 Skrevet 23. september 2016 Les bøker, se dokumentarer og andre program med litt dybde. Som feks Urix på NRK.
Gjest OverMyKnee Skrevet 23. september 2016 #4 Skrevet 23. september 2016 Les rights.no document.no og frieord.no for å få litt balanse fra riksmedia..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå