Gå til innhold

Puppene mine er delt (silikon)


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg tok silikon for 7 mnd siden, 500g i hver pupp. De var ganske slappe uten annet en melkekjertler etter amming og vektnedgang. 

Nå merker jeg mer og mer at melkekjertlen liksom henger, at puppen blir delt under om dere skjønner hva jeg mener? Det føles som at de har lagt inn altfor lite i forhold til hva jeg skulle ha hatt.. Er det noe jeg kan klage på til kirurgen min? 🙄 Når jeg ligger på siden feks så henger melkekjertlen/brystvortedelen ned mens "puppen" er fast.. Syns det er kjempeekkelt 😒

Anonymkode: a6c8b...1a7

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvorfor skriver du dette på en gruppe? Bestille time og kom deg til kirurgen!?? 

Anonymkode: 541be...c0c

  • Liker 1
Skrevet

Du skulle jo hatt brystløft i tillegg.. 

Anonymkode: bd945...4b1

  • Liker 6
Skrevet

Ta kontakt med legen som opererte deg

Skrevet
10 timer siden, AnonymBruker skrev:

Du skulle jo hatt brystløft i tillegg.. 

Anonymkode: bd945...4b1

Dette.

Du har for lite fyll i puppene, men tviler på at du vil ha større enn 500cc. Du har veldig store bryster nå, men likevel for mye hud.

Hadde gått til kirurgen og sagt at han burde visst at du måtte ha løft i tillegg/istedenfor bare silikon. Klag!!

  • Liker 2
Skrevet

Dra til kirurgen og si du ikke er fornøyd med resultatet. Det har du all rett til å gjøre! Lykke til!

  • Liker 1
Skrevet

Slappe pupper trenger ofte løft i tillegg.

Anonymkode: 0bef3...dec

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...