Tusseline Skrevet 31. oktober 2004 #1 Skrevet 31. oktober 2004 Hei jenter! Jeg pleier vanligvis å ta p-pillen min rundt kl 18:00 hver dag, men da jeg reiste hjemmefra i går formiddag glemte jeg å ta med meg pillene, og har derfor ikke tatt gårsdagens og dagens pille (altså, jeg har ikke tatt de to siste pillene). Hva skal jeg gjøre nå? Skal jeg snarest mulig først ta lørdagens pille (gårsdagens), også dagens? I hvilke rekkefølge, og skal jeg ta begge på en gang? Takk for svar!
Windy Skrevet 31. oktober 2004 #2 Skrevet 31. oktober 2004 De gangene jeg har gjort dette kunststykket, har jeg tatt gårsdagens med en gang, og dagens morgenen etter. Dette fordi jeg har blitt utrolig kvalm om jeg har tatt begge samtidig!
Tusseline Skrevet 31. oktober 2004 Forfatter #3 Skrevet 31. oktober 2004 Okei. Men dersom jeg tar dagens pille i morgen tidlig, skal jeg ta mandagens pille om kvelden igjen rundt kl 18:00 (til vanlig tid) eller hvordan blir det??
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå