Gå til innhold

Ønsker gode tips til sexlivet vårt!


Fremhevede innlegg

Gjest Stinemoren
Skrevet

Vi er gift og har 2 barn ( 2 år og 13 år ). Elsker hverandre dypt og inderlig og har hele tiden hatt et godt og aktivt sexliv ( egentlig et supert sexliv! ), men har i det siste hatt lyst til å prøve ut litt andre ting.

"Problemet" er: Vi varierer egentlig ganske mye, og har ikke noe problem med fantasien - jeg lurer derfor på om dere kan hjelpe meg med nye tips til hvordan vi kan sprite sexlivet vårt enda mer opp?

(Ingen av oss er keen på tanken om trekant og denslags - ei heller SM, så slipper dere å skrive slike tips)

Setter virkelig pris på gode svar, og takker på forhånd for hjelpen!!

Klem

Videoannonse
Annonse
Skrevet

søk litt rundt på nettet...eller ta en tur inn på en erotisk-butikk..her bør du vel finne noen ideer? Finnes vel også bøker for å sprite opp sexlivet et hakk eller to?

Det er jo skrevet tråd inn og ut om dette fra før..let..

Gjest Anonymous
Skrevet

Barber kroppene deres og bruk litervis med babyolje ...

Skrevet

Jeg vil anbefale boken Super Sex av Tracey Cox. Mange gode tips både for han og henne, og veldig hands on og trinn for trinn.

Piglet

Skrevet
Kjøpe et erotisk brettspel?

Jepp..Dette hadde jeg tenkt å skrive også.. Bare husk at det finns mindre bra utgaver og meget gode utgaver! Les nøye bakpå spillet ;-)

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...