AnonymBruker Skrevet 23. mars 2016 #1 Skrevet 23. mars 2016 Hei. Jeg er en jente på 23år. Har brukt p-piller sammenhengende i 2år men sluttet for over 1 år siden. Igår hadde jeg eggløsning ifølge appen på tlf. Denne appen har jeg da brukt i mange måneder der jeg har loggført mensen hver månde. Men denne gangen fikk jeg blødninger 1 dag etter eggløsning. Også mensen smerter. Rødt friskt blod. Har lest litt på nett for å prøve å bli klokere. Er det noe galt med meg? Har alltid hatt regelmessig syklus. Men litt trøbbel med mens etter p-pille slutt men det har vært greit siste 5 mnd. Har kun vært utsatt første 5 mnd etter pille slutt. Hjelp!:0 Anonymkode: d5595...0ef
Shinigami Skrevet 23. mars 2016 #2 Skrevet 23. mars 2016 Hei Man kan få en liten blødning når man har EL og litt smerter som du beskriver er også vanlig. Jeg har hatt det mange ganger.
BlendaSensitive Skrevet 23. mars 2016 #3 Skrevet 23. mars 2016 Samme som shinigami. Så og si hver mnd har jeg dette. 1-3 dager med sporblødning.
AnonymBruker Skrevet 23. mars 2016 #4 Skrevet 23. mars 2016 Det er nesten like mye blod som vanlig mensen. Eneste at blodet virker mere rødt! Vanlig mensen smerter. Første dråpene var brunt men nå er det friskt rødt blod. Blir så bekymret. Føler ikke at det er normalt. Aldri opplevd dette før. Skal det være sånn? Kan det være mensen som har endret dag 14 dager før? Anonymkode: d5595...0ef
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå