Aida Skrevet 19. oktober 2004 #1 Skrevet 19. oktober 2004 Hei, jeg har tenkt å dra på en ukes ferie til varme strøk - i slutten av november. Hvor bør jeg reise for å få så og si garantert godt vær? Har dere noen anbefalinger, både mtp vær og andre ting, så hadde jeg satt pris på dèt. Jeg har ikke lyst til å dra til de helt typiske familieturist-stedene (litt snobbete), men jeg trenger heller ingen uoppdagede småøyer helt for meg selv ... Poenget for ferien er trivsel og avslapning. Noen ideer?
Aida Skrevet 19. oktober 2004 Forfatter #3 Skrevet 19. oktober 2004 Ja, men det blir litt dyrt. I og med at det kun er for en uke, er jeg ikke villig til å betale så mye.
Gjest Jamila Skrevet 20. oktober 2004 #5 Skrevet 20. oktober 2004 For trivsel og avslapning i november vil jeg anbefale Egypt. Kjøp en "kun fly" billett (vi betalte rundt 1500 for den i fjor) og book hotell via internett. Vi bodde på 5 * hotell til rundt 60$ natten. (Sharm el Sheikh) Herlig temperatur, fine strender og fantastisk dykking eller snorkling.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå