Gå til innhold

Omgangssyke? (Ekle detaljer..)


Fremhevede innlegg

Skrevet

For en liten uke siden fikk minste i huset her en mild form for omgangssyke. Hun kastet litt opp i senga èn gang, og hadde litt småvondt i magen. I går fikk samboeren min sannsynligvis det samme, med vond mage, oppkast og generelt kvalme.

I dag var det tydeligvis min tur, men med litt andre symptomer. Jeg har enorme mengder med luft, og er ekstremt løs i magen. Etter å ha vært på do, kan det gå et par minutter før jeg må på do igjen. I tillegg har jeg noen sinnsyke raper (haha!), med svovellukt. Dette kan vel ikke være vanlig omgangssyke? Men på den andre siden så hadde det jo vært veldig tilfeldig at jeg skulle få noe annet som likner - rett de andre her!

Er i elendig form... Er det noen har som har hatt lignende? Jeg har nemlig aldri (iallefall ikke luft som kommer  ut i begge ender HELE tiden).

Anonymkode: 57963...4de

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Svovellukt kan ikke være bra? Jeg hadde dratt til legen!!

Virker som dere har influensa, jeg har hatt det 1 gang og var det værste jeg har opplevd, håper jeg aldri får det igjen.

Anonymkode: a4a71...821

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...