Gjest Gjest_Karimari_* Skrevet 30. november 2008 #1 Skrevet 30. november 2008 Etter å ha sett filmen Beowulf tre ganger nå, har jeg kommet frem til at jeg er veldig fascinert og betatt av denne utrolig flotte mannen... Han er rådeilig - ekstremt maskulin, sterk og modig. Herregud for en mann!! Eneste som er litt dumt er jo at han ikke en gang er en virkelig person... men spilt av en skuespiller som etterpå har blitt dataanimert. Men oj for en fantastisk figur. Jeg klarer ikke å slutte å tenke på ham. Uff...hva er det jeg har rotet meg borti... Nå har jeg virkelig klart å falle for en uoppnåelig mann:(
Malaco Skrevet 30. november 2008 #3 Skrevet 30. november 2008 get a life Ehh... nødvendig å være så frekk eller? Er egentlig enig. Han er veldig sexy
Gjest WildRider Skrevet 30. november 2008 #4 Skrevet 30. november 2008 Jeg har ett playstation spill som heter Soul Calibur IV. Hils på mannfolka der du, nam.......
Gjest Gjest_gjesten_* Skrevet 30. november 2008 #5 Skrevet 30. november 2008 Hihi. Jeg ser det kan være slitsomt ja... men jeg tror faktisk det er ganske normalt? Jeg falt pladask for flere kjendiser da jeg var tenåring og trodde det skulle gi seg i voksen alder, men det er fortsatt enkelte kjendiser/figurer som gir meg sommerfugler i både mage, knær og det midt i mellom, for å si det sånn. Det er lov å være betatt av noen. Jeg tror ikke det blir problematisk før denne fantasien "tar over" det vanlige livet.
Pingting Skrevet 30. november 2008 #6 Skrevet 30. november 2008 (endret) Nja, ikke helt min smak, men jeg ser vel at man kan bli betatt... Så lenge det ikke overskygger alt annet er det da ikke noe galt i å falle for en ikke-eksisterende person (bortsett fra at det er litt slitsomt)? Endret 30. november 2008 av Pingting
Daenrys Skrevet 30. november 2008 #7 Skrevet 30. november 2008 Hehe, jeg vet akkurat hvordan du har det. Rart med det, hvordan man kan bli påvirket av noen som ikke er virkelig. Selv er mitt siste "crush" Joker i Batman. (Og nei, ikke Heath Ledger, men Joker.) Selv tar jeg det ikke så veldig seriøst, bare ser på det som et krydder i en ellers veldig vanlig hverdag.
Pingting Skrevet 30. november 2008 #8 Skrevet 30. november 2008 Hehe, jeg vet akkurat hvordan du har det. Rart med det, hvordan man kan bli påvirket av noen som ikke er virkelig. Selv er mitt siste "crush" Joker i Batman. (Og nei, ikke Heath Ledger, men Joker.) Selv tar jeg det ikke så veldig seriøst, bare ser på det som et krydder i en ellers veldig vanlig hverdag. Oisann, Joker! Uvanlig! Kult
Gjest Gjest Skrevet 30. november 2008 #9 Skrevet 30. november 2008 Hehe, jeg vet akkurat hvordan du har det. Rart med det, hvordan man kan bli påvirket av noen som ikke er virkelig. Selv er mitt siste "crush" Joker i Batman. (Og nei, ikke Heath Ledger, men Joker.) Selv tar jeg det ikke så veldig seriøst, bare ser på det som et krydder i en ellers veldig vanlig hverdag. Melder meg på denne, han var jo bare fantastisk
Daenrys Skrevet 30. november 2008 #10 Skrevet 30. november 2008 Oisann, Joker! Uvanlig! Kult Hihi, jeg vet. Har fått noen rare blikk når jeg har fortalt venninner om det. Men sukk.. Kan se av denne tråden at jeg ikke er alene, man kan falle for veldig mye forskjellig.
Pingting Skrevet 30. november 2008 #11 Skrevet 30. november 2008 (endret) Hihi, jeg vet. Har fått noen rare blikk når jeg har fortalt venninner om det. Men sukk.. Kan se av denne tråden at jeg ikke er alene, man kan falle for veldig mye forskjellig. Jeg synes det kan være litt morsomt å diskutere sånt jeg, det er så morsomt når folk liker noen som er litt utenfor det vanlige (spesielt siden jeg har litt sær smak selv). Det er ikke bare Brad Pitt eller Johnny Depp som er attraktive, faktisk. Men da ei venninne av meg nevnte at hun ble helt mo i knærne av Sylvester Stallone måtte jeg melde pass, altså. Endret 30. november 2008 av Pingting
Daenrys Skrevet 30. november 2008 #12 Skrevet 30. november 2008 Jeg synes det kan være litt morsomt å diskutere sånt jeg, det er så morsomt når folk liker noen som er litt utenfor det vanlige (spesielt siden jeg har litt sær smak selv). Det er ikke bare Brad Pitt eller Johnny Depp som er attraktive, faktisk. Men da ei venninne av meg nevnte at hun ble helt mo i knærne av Sylvester Stallone måtte jeg melde pass, altså. Jeg kunne ikke vært mer enig. Yay for flere tråder som handler om spesielle forelskelser/tiltrekninger! Selv om Sylvester Stallone =
Gjest Gjest_jente18_* Skrevet 30. november 2008 #14 Skrevet 30. november 2008 Beowulf er ganske nice, ja! Så skjønner at du er betatt av han Min siste fantasiperson-crush er også Joker. Han er så jævlig sexy og kul. Wish I was his girl.
Gjest Heloise Skrevet 1. desember 2008 #15 Skrevet 1. desember 2008 Etter å ha sett filmen Beowulf tre ganger nå, har jeg kommet frem til at jeg er veldig fascinert og betatt av denne utrolig flotte mannen... Han er rådeilig - ekstremt maskulin, sterk og modig. Herregud for en mann!! Eneste som er litt dumt er jo at han ikke en gang er en virkelig person... men spilt av en skuespiller som etterpå har blitt dataanimert. Men oj for en fantastisk figur. Jeg klarer ikke å slutte å tenke på ham. Uff...hva er det jeg har rotet meg borti... Nå har jeg virkelig klart å falle for en uoppnåelig mann:( Hehehe... Jeg ble også litt "betatt" Håret, skjegget, ansiktet... tja i det hele tatt Kan jo være vakker selvom man er pixler :D Haha! Dette er jo ikke i nærheten av så "ute" som det er for mange menn å "falle" for pixel-damer som Lara Croft osv...
Gjest Gjest Skrevet 1. desember 2008 #16 Skrevet 1. desember 2008 Hvis du ser mannen som Beowulf-karakteren er basert på (Ray Winstone) bytter du nok mening. Ekkel, brautete og tjukk engelskmann.
Cata Skrevet 1. desember 2008 #17 Skrevet 1. desember 2008 Hmf, nå ble jeg rent nysgjerrig - hvem er Beowulf? Prøvde å google men når jeg kommer til IMDb så er det jo ingen som har det rollenavnet.
Gjest hzjk Skrevet 1. desember 2008 #18 Skrevet 1. desember 2008 Hmf, nå ble jeg rent nysgjerrig - hvem er Beowulf? Prøvde å google men når jeg kommer til IMDb så er det jo ingen som har det rollenavnet. Joda, det står om du leser hele rollelisten på imdb. Som sagt tidligere er Ray Winstone som spiller Beowulf.
Gjest Gjest_Karimari_* Skrevet 1. desember 2008 #19 Skrevet 1. desember 2008 Hvis du ser mannen som Beowulf-karakteren er basert på (Ray Winstone) bytter du nok mening. Ekkel, brautete og tjukk engelskmann. Ja, jeg har jo sett bilde av han som spiller Beowulf, og han ligner IKKE i det hele tatt. Så jeg tenker ikke så mye på ham egentlig... Skulle bare ønske det fantes en lekkerbisken som Beowulf in real life. Det hadde vært noe!
Gjest Heloise Skrevet 1. desember 2008 #20 Skrevet 1. desember 2008 Hvis du ser mannen som Beowulf-karakteren er basert på (Ray Winstone) bytter du nok mening. Ekkel, brautete og tjukk engelskmann. Haha, ja... Jeg husker jeg så det sammenliknings-bildet noen laget i et blad en gang, da filmen kom. Men alikevel, pixel-man Beowulf er og blir en smule fin.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå