Søndag igjen... Blogginnlegg skrevet 21. august 2005 1 098 visninger Del https://forum.kvinneguiden.no/blogs/entry/413-s%C3%B8ndag-igjen/ Flere delingsvalg… Følgere 0 Utrolig mange søndager for tida... :klø:Har ingen planer for dagen - men noe må man da finne på etterhvert...Kanskje bake brød igjen? Og så må vi en tur ut til foreldrene mine.
Nala 7 Skrevet 21. august 2005 Søndager er litt sånn "hva-i-alle-dager-skal-vi-finne-på-for-noe"-dager. I alle fall for min del. Så jeg skjønner hva du mener med ingen planer. Men det går seg jo gjerne til etterhvert da. Søndagene har en tendens til å gå over i neste dag de også Tusen takk for koselig innlegg i bloggen min. Er så koselig med visitter Ha en fin-fin søndag, Kverula!
Gjest Skrevet 21. august 2005 Skjønner hva du mener, Lillesøster - men så er det sånn at hagen er mannens område, så da slipper heldigvis jeg unna! Men siden hagen er mannens, så er huset mitt område...så nei, arbeidsledig blir man aldri på en søndag! Veldig ålreit med besøk i bloggen ja, Nala, setter pris på det jeg også!
Lillesøster 2 Skrevet 21. august 2005 Skjønner hva du mener, Lillesøster - men så er det sånn at hagen er mannens område, så da slipper heldigvis jeg unna! Men siden hagen er mannens, så er huset mitt område...så nei, arbeidsledig blir man aldri på en søndag! Forøvrig er det slik med oss også. Han ut, jeg inne. Men når jeg er ferdig inne pulser jeg meg ut for å hjelpe, men nå har vi mye å gjøre da. Får meg liksom ikke helt til å springe på kafe med venninner når stakkarn står å sliter. :grine2: God søndagskveld.
Gjest Skrevet 21. august 2005 Hehe, nei det tar seg vel ikke ut...selvom jeg vel føler at jeg slipper litt billig unna noen ganger. Når jeg føler meg ferdig innendørs og tar kvelden, så er det ofte at mannen holder på fortsatt. Men jeg er ikke sånn som orker å holde på hele tiden jeg da - men det er han. Han sitter sjelden mer enn 10 minutter rolig ad gangen... Så han får bare holde på. Har hatt en fin kveld, men nå må jeg legge meg!
5 kommentarer
Anbefalte kommentarer