Tekniske problemer for brukere
Vi har fått tilbakemeldinger om at blogger ikke lagres når man klikker Publiser, etter nyttår. Dette er rapportert videre til vår tekniker som forsøker å finne utav hvorfor noen opplever dette.
Noen av dere får ikke husk meg-knappen til å fungere og blir logget ut før det har gått 1 time med inaktivitet. Dette er også et problem som vi har notert oss.
Når dere opplever tekniske problemer er det supert om dere sender meg en melding hvor dere forteller hva som skjedde og hva dere gjorde da det skjedde, i tillegg til hvilken maskin (nettbrett, pc etc) dere brukte. Da er det enklere å feilsøke. Jeg får ikke lest alle bloggene her inne, så det er viktig å sende melding når dere vil rapportere feil.

7 kommentarer
Anbefalte kommentarer
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå