Gjest Carmelita Skrevet 7. oktober 2003 #1 Skrevet 7. oktober 2003 Hei alle sammen! Jeg er ny bruker her på KG. Har lyst til å legge inn en avatar, men bildet jeg har funnet er for stort! Håper noen kan forklare meg hvordan jeg skal forminske det. Takk! :kgsmil:
Livets datter Skrevet 7. oktober 2003 #2 Skrevet 7. oktober 2003 http://forum.kvinneguiden.no/viewtopic.php...light=forminske
Livets datter Skrevet 7. oktober 2003 #3 Skrevet 7. oktober 2003 http://forum.kvinneguiden.no/viewtopic.php...light=forminske
Gjest Carmelita Skrevet 7. oktober 2003 #4 Skrevet 7. oktober 2003 Tusen takk for svar. Jeg er så dårlig med data, at jeg skjønte ikke noe av det. Som du ser har jeg likevel, på en mystisk måte, fått en avatar! Jippi!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå