Gå til innhold

Fremhevede innlegg

Gjest Martin
Skrevet

Jeg var så idiot å istallere en .exe fil. Trodde det var noen bilder, men så var det altså reklame-dritt.

Så nå popper dette oppe stadig vekk på maskinen med all slags reklame, tull og tøys.

Jeg har en spyware-program som jeg bruker, men det får ikke fjernet det. Er det noen som vet om noen program som faktisk får dette bort for evig og alltid?

Tusen takk for effektive svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En gang jeg hadde et lignende problem spurte jeg på http://castlecops.com/ og fikk veldig god hjelp. Du installerer et program som heter hijackthis (last ned her og kopier loggen i innlegget ditt når du spør. Du må registrere deg før du skriver, men du får veldig effektiv hjelp!

Skrevet

Kan forresten nevne at programmer jeg brukte var Ad-Aware og Spybot - Search and Destroy. Det lønner seg uansett og spørre "castlecops" fordi du får tips om plugins og instillinger som kan hjelpe deg med akkurat ditt problem.

Gjest Martin
Skrevet

Takker, har kjørt alle disse programmene igjennom nå. Og gjør ikke dette susen vet ikke jeg!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...