Gjest gjest1 Skrevet 14. oktober 2004 #1 Skrevet 14. oktober 2004 Er bare mitt favoritt snop. Fant disse to artiklene på forskning.no dobbelt så stort popcorn pop det perfekte popcorn
BlaBla Skrevet 14. oktober 2004 #3 Skrevet 14. oktober 2004 Jeg og min sambo har fått så dilla på popkorn i det siste. Har spist bare micropop, kunne tenkt med noe med litt mer smør og salt smak. Så da tenkte jeg at kanskje kjele det beste alternativ. Noen som har noen forslag.
Arkana Skrevet 14. oktober 2004 #4 Skrevet 14. oktober 2004 Jeg har et par tips jeg også, når man popper popcorn selv. Ha litt karripulver i sammen med smøret før du har i kornene, gir kjempegod smak! Eller prøv en blanding av hvitløkspulver, chilipulver og cayennepepper. Kjempegodt for de som liker det litt spicy.
-Fisken- Skrevet 14. oktober 2004 #5 Skrevet 14. oktober 2004 Popcorn er da så smakløst! Holder meg til epler og tortillachips, jeg
Gjest 1111 Skrevet 14. oktober 2004 #6 Skrevet 14. oktober 2004 Jeg er kjempeglad i popcorn. popcorn med masse salt.
Samantha Skrevet 14. oktober 2004 #7 Skrevet 14. oktober 2004 MmMmm, popcorn er kjempegodt! Eg likar best Maarud sin ferdigpoppa. Den er min standard på fest :-) Men micropop og kinopopcorn er og snydens!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå