Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Norske aviser sensurerer muligheten for å kommentere Køln-saken hvor 1000 asylsøkere voldtok kvinner, befølte kvinner under klærne osv. Dette er altså noe som de bare vil forbigå i stillhet. Nå sensurerer kvinneguiden også denne saken. Hvor kan vi diskutere uten at noen skal kvele våres mulighet til å diskutere noe som er rimelig betent og som absolutt ikke bør forbigås i stillhet?

Endret av OlaP
  • Liker 10
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Er den ene tråden om terroren i Köln vekk?

Anonymkode: 10de2...88d

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Om det var spesielle grunner burde de heller låse tråden og skrive hvorfor.

Anonymkode: 807a3...fe6

  • Liker 1
Skrevet
8 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Hvis dere ser under "Ris, ros og spørsmål om forumet" kan dere se at tråden "Køln: Asylsøkere overfaller og raner under nyttårsfeiring" er skjult for moderering.

http://forum.kvinneguiden.no/topic/931186-tråder-som-er-skjult-for-moderering/#comment-17533177

 

0
 
 

Anonymkode: 87f7f...842

Ja, gud forby at sannheten får bli stående. Sannheten er det nye hatefulle ytringer, som vi alle vet.

  • Liker 7
Skrevet

Sensurering her har pågått ganske lenge. :) Kanskje kommer tråden tilbake, nøye renset for alt som ikke er pk. Gud forby noen skriver sannheten rett ut, ja. Se min signatur :)

  • Liker 6
Skrevet

Jg tror den er tilbake, men nå er tråden om overgrepene i Stockholm borte. Det er mulig at en forumbruker har fått gjennomslag for at linkene til Nyheter Idag skal fjernes.

Eller så har noen som ødelegger saklig kritikk og kommentarer kommet inn og forurenset med "drep og voldta" praten sin.

Uansett er moderatorene de som har siste ord, og vi får bare vente.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...