Kristin1982 Skrevet 7. januar 2016 #1 Skrevet 7. januar 2016 Hei! Noen som vet hva en jubileumsdrakt for Oslo koster? Med jakke, og sølv (kommer jo an på hvor mye sølv da, men...) Synes den er så flott og hadde vært stas å ha den klar til 17. Mai ☺
Emelisse Skrevet 8. januar 2016 #2 Skrevet 8. januar 2016 Jeg betalte rundt 35 000, med bomullskjorte, jakke, sko og alt sølv (små øredobber, men har både stor og liten sølje), knappestøvler og lite silkeskjerf.
Persephone Skrevet 10. januar 2016 #3 Skrevet 10. januar 2016 Jeg fikk min til konfirmasjonen, så jeg er litt usikker på hva den koster. Jeg tror det var under 20.000. Jeg har drakta med silkeskjorte, noe sølv (sølje, beltespenne og øredobber), sjal og veske. Jeg har ikke jakke eller sko til den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå