Gjest Anonymous Skrevet 7. oktober 2004 #1 Skrevet 7. oktober 2004 Har noen her inne brukt Niplette? For de av dere som ikke vet, så er det en slags sugekopp som skal hjelpe mot brystvorter som er innovervendte). Jeg har nemlig noen spørsmål som jeg ikke finner svar på noe sted, jeg kjøpte den i dag og har vanskeligheter med å skjule den - holder det å bruke den om natten bare? Og hvor lang tid må jeg regne med at det tar før jeg får normal brystvorte av dette? Er det 100% sikkert at den virker?
Gjest Anonymous Skrevet 5. mai 2005 #2 Skrevet 5. mai 2005 Gammel tråd, men jeg lurer på det samme og blåser liv i den igjen!
Gjest Anonymous Skrevet 5. mai 2005 #3 Skrevet 5. mai 2005 jeg har også innovervendte brystvorter :-( . Lurer derfor på det samme..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå