Blackbird1 Skrevet 25. desember 2015 #1 Skrevet 25. desember 2015 (endret) Hei Jeg er på jakt etter en blogg som har mote for "normale" jenter. Har lett ganske mye på nettet, men finner alltid blogger hvor bloggeren er syltynn og kan gli inn i hvilket som helst plagg. Jeg vil også ha inspirasjon til hva jeg kan gå kledd i, men det er ikke så enkelt når halvparten av de klærne. bloggerne går i kan jeg bare drømme om å få plass i. Jeg er vel en 38-40 M/L. Mitt spørsmål er om noen av dere vet om norske eller utenlandske moteblogger som refererer til kvinner på min størrelse? EDIT: rettet opp skrivefeil Endret 25. desember 2015 av Blackbird1
Fashionistaen Skrevet 27. desember 2015 #2 Skrevet 27. desember 2015 Det er vel ganske få motebloggere jeg vet om som bruker noe større en str. 36 maks, så skjønner problemet ditt. Allikevel vil jeg bare påpeke at selv om du ikke ser akkurat lik ut som motebloggerne, er det ingenting i veien for å hente inspirasjon fra de selv om man ikke nødvendigvis ser helt lik ut i plaggene. Man må bare vite litt om hva man kler og hva man ikke kler. Jeg kler f.eks. ikke turtle necks (da jeg har en inteteksisterende hals) eller kjoler som stopper midt på leggen (da jeg er veldig kort). Men du kan jo ta en titt på bloggen gal meets glam. Synes det ser ut som om hun bruker den str. (iaf på underkroppen) uten at jeg kan si noe for sikkert. Kristina Andersen er vel ikke akkurat det jeg vil kalle for en moteblogger, men hun bruker også str. din vil jeg tro.
muffinshaker Skrevet 6. januar 2016 #3 Skrevet 6. januar 2016 Hva med Hedda Ingeborgvik? Hun er jo egentlig slank og sikkert en S eller XS men jeg trodde hun var større (M/L) lenge pga måten hun kler seg på. Tror jeg.
Gjest Tigress Skrevet 6. januar 2016 #4 Skrevet 6. januar 2016 5 timer siden, muffinshaker skrev: Hva med Hedda Ingeborgvik? Hun er jo egentlig slank og sikkert en S eller XS men jeg trodde hun var større (M/L) lenge pga måten hun kler seg på. Tror jeg. Ut i frå kleda ho sel på Bloppis, så brukar ho både klede i S og M, og ei brok ho selde var i str. 40. Så kanskje ho er nett den TS er ute etter?
muffinshaker Skrevet 9. januar 2016 #5 Skrevet 9. januar 2016 Den 06.01.2016 at 8.15, Tigress skrev: Ut i frå kleda ho sel på Bloppis, så brukar ho både klede i S og M, og ei brok ho selde var i str. 40. Så kanskje ho er nett den TS er ute etter? Hehe, kanskje det? Ikke vet jeg. Men jeg tro at nesten uansett hvilken størrelse man bruker har man flere plagg i andre størrelser. Jeg er f.eks en Medium, men kan bruke alt fra XXS til XXL utfra hvilken butikk jeg handler i. Samme med sko, jeg bruker 38-39, men har sko helt ned i 35 og opp til 41. Ikke lett Ellers virker ho som en veldig hyggelig jente, og hennes blogg var en av de få jeg leste den gangen jeg faktisk leste blogger. Så jeg vil så absolutt anbefale den
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå