Linn3c Skrevet 3. oktober 2004 #1 Skrevet 3. oktober 2004 Har de linkar til gode sider for kjøp av brudkjolar på internett? Hjelp mottakast med stor takk! :D
Saeria Skrevet 3. oktober 2004 #2 Skrevet 3. oktober 2004 Jeg har et intrykk av at Bridesave er en stor hit, når det gjelder å kjøpe kjole på nett.
Piarina Skrevet 4. oktober 2004 #7 Skrevet 4. oktober 2004 Skriver under på ebay, der fant jeg min. Til den nette sum av 300,-kr... Men det er jo en liten sjanse å ta, hadde ikke bestilt en som var så veldig dyr derifra. Jeg kjøpte faktisk en først, som jeg måtte selge for den var feil i fasongen til meg, men den var helt ny med merkelapper på, så det var null problem å bli kvitt den. Tjente faktisk litt penger også...3000,-kr... Men det er jo stress å ha ukjente folk flyende inn gjennom døren hjemme da, så det frister ikke til gjentakelse. Et lite tips på ebay/nettet generelt er å lese godt det som står beskrevet om kjolen. Den første jeg fikk var nemlig overlesset med paljetter, noe som så ut som broderier på bildet.... Men hun som kjøpte den var dødsfornøyd, og kjolen var helt nydelig på henne.
Gjest ~*Unni*~ ikke pålogget Skrevet 4. oktober 2004 #8 Skrevet 4. oktober 2004 Hei! Jeg kjøpte kjolen min på nett på brudekjole.net. Du finner linken og bilder på min hjemmeside på "Links". Den ble sydd i Tyrkia men de har sydamer i Norge også. Den ble sydd etter mål og jeg er kjempefornøyd God service!
Linn3c Skrevet 4. oktober 2004 Forfatter #9 Skrevet 4. oktober 2004 Dersom ein kjøper på eBay som eg ser nokon av dykk har gjort; korleis er det med frakt og toll og slikt? Er det dyrt?
Aelwyn Skrevet 5. oktober 2004 #10 Skrevet 5. oktober 2004 Kjøper du kjole av en privat person, så ordner du med den personen slik at han/hun sender det som gave. Da slipper du toll. Frakt blir som regel 30-40 dollar, alt ettersom tyngden på kjolen og str på eska. Send meg en PM om du vil ha fler svar.
Linn3c Skrevet 6. oktober 2004 Forfatter #11 Skrevet 6. oktober 2004 Takk for mange svar. - Eg har no funne fleire nydelege kjolar på eBay, men er framleis litt i stuss om eg skal kjøpa der. Sambis har funne ut at det er 13,7 % i tollavgifter... Kan dette stemme?
Arwen Skrevet 6. oktober 2004 #12 Skrevet 6. oktober 2004 Takk for mange svar. - Eg har no funne fleire nydelege kjolar på eBay, men er framleis litt i stuss om eg skal kjøpa der. Sambis har funne ut at det er 13,7 % i tollavgifter... Kan dette stemme? også kommer moms i tilegg da
Linn3c Skrevet 6. oktober 2004 Forfatter #13 Skrevet 6. oktober 2004 Ja, det blir slik: "original pris + toll (13,7) + 24% mva + forsendelse + 150,- (som posten tar) "
Arwen Skrevet 6. oktober 2004 #14 Skrevet 6. oktober 2004 Ja, det blir slik: "original pris + toll (13,7) + 24% mva + forsendelse + 150,- (som posten tar) " Tror det er ca 70 posten "tar" eller er jeg helt på jordet?
Linn3c Skrevet 6. oktober 2004 Forfatter #15 Skrevet 6. oktober 2004 Tror det er ca 70 posten "tar" eller er jeg helt på jordet? Men det er jo bra
Gjest nyforlovet Skrevet 13. oktober 2004 #16 Skrevet 13. oktober 2004 du kan gå inn på brudeshop.com, der vurderer jeg å handle fra
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå