AnonymBruker Skrevet 22. november 2015 #1 Skrevet 22. november 2015 Snart klart for ny lønningspils på jobben, noen som har tips til restaurant? Siden vi må betale for dette selv og det er forskjellig økonomi blant oss ansatte ville jeg satt pris på tips til et sted med greit prisnivå. Helst i sentrum da flere er avhengig av nærhet til tog. Anonymkode: 99fd3...5ed
murray Skrevet 24. november 2015 #2 Skrevet 24. november 2015 Amundsen er klassisk sted for sånt ligger rett ved national. Husk å bestille bord på forhånd.
Rosa Sitron Skrevet 24. november 2015 #3 Skrevet 24. november 2015 Amundsen er klassisk sted for sånt ligger rett ved national. Husk å bestille bord på forhånd.Har aldri måttet bestille bord på Amundsen, har jeg vært ekstremt heldig eller sier du det fordi det er julebordsesong?
murray Skrevet 24. november 2015 #4 Skrevet 24. november 2015 Har aldri måttet bestille bord på Amundsen, har jeg vært ekstremt heldig eller sier du det fordi det er julebordsesong?har vært der på fredagspils mange ganger og det har alltid vært fullt. Samme med lørdager. Hvis man er mange er det lurt å bestille bord.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå