Gå til innhold

Erstatning av Marc Jacobs Daisy Eau so fresh


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg elsker lukten av Marc Jacobs Daisy Eau so fresh, men den finnes kun i eau de toilette, og lukten forsvinner med en gang. Jeg har nå akkurat blitt tom, og ser etter en erstatning! 

Jeg ved at Marc Jacobs Daisy finnes i eau de parfume, men den syns jeg ikke er like god som Eau so fresh. Er det noen som vet om en parfyme som lukter ganske likt som Eau so fresh, som finnes i eau de parfume?

Anonymkode: f2f32...07d

Videoannonse
Annonse
  • 2 måneder senere...
Skrevet
Den 21. november 2015 at 13.20, O.G. skrev:

Prøv Calvin Kleins Escape?

Takk for tipset! Jeg finner den verken på TaxFree eller parfymerier, så den selges kanskje ikke lengre? Noen andre som har noen forslag? :-)

Anonymkode: f2f32...07d

Skrevet
9 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Takk for tipset! Jeg finner den verken på TaxFree eller parfymerier, så den selges kanskje ikke lengre? Noen andre som har noen forslag? :-)

Anonymkode: f2f32...07d

Rart. 

Contradiction er også fin da.

Skrevet

Jeg har hørt at Miss Dior Blooming Bouquet lukter ganske likt. Vil tro den finnes på de fleste parfymerier :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...