Gjest Virvar Skrevet 30. september 2004 #1 Skrevet 30. september 2004 Huff, jeg har sittet og sett på dette nye til TV Norge. Det heter noe slikt som "Min store feite ufordragelige forlovede". Og jeg synes synd på jenta jeg ! Stakkar, hun tror det er på ordentlig. Og slik som han mannen oppfører seg da! Tror jeg hadde begynt å grine for lenge siden hadde jeg vært i den situasjonen. Jeg ville følt det ukomfortabelt, ville vært brydd på hans vegner, og ville vært redd han rett og slett. Konseptet går jo ut på at HUN tror at de skal lure foreldrene. Men så er det DE og HAN som lurer henne. Og jeg lurer på om ikke dette kan påvirke familien negativt. At hun og foreldrene sier ting som slik situasjonen er konstruert, kan såre og ødelegge. Jeg ble iallefall veldig betenkt til hele greien. Og skal det ende opp med at alle ler og er lykkelige fordi det var tull når slutten kommer? Jeg hadde neppe ledd etter to nervepirrende uker sammen med en ufordragelig fyr som var innpåsliten og ekkel. To uker i spenning og nerver for om de kan greie å spille rolle, redsel for om foreldrene vil bli sinte, hva som kan skje. Men vi er jo alle forskjellige Jeg likte bare ikke helt det jeg til nå har sett og forstått om dette programmet. Noen andre som såg på? Foresten, tror nok han skuespilleren ser mer sjarmerende og hyggelig ut til daglig, nå spiller han jo slask Og han er sannelig god også.
Gjest 1111 Skrevet 30. september 2004 #2 Skrevet 30. september 2004 Jeg så det også. syns nødvendigvis ikke så synd på jenta, men det er et faktum at han oppfører seg som en skikkelig slask. syns egentlig resumeet (eller hvordan man staver det) av hele programmet var mer spennende enn selve episoden
Gjest lilletroll Skrevet 1. oktober 2004 #3 Skrevet 1. oktober 2004 Men han "Steve" er en god skuespiller, i hvertfall, dèt skal han ha!!
Cand alt Skrevet 1. oktober 2004 #4 Skrevet 1. oktober 2004 Men han "Steve" er en god skuespiller' date=' i hvertfall, dèt skal han ha!![/quote'] Jeg tror det faller ganske naturlig for han.
Smila Skrevet 1. oktober 2004 #5 Skrevet 1. oktober 2004 jeg fikk det bare så vidt med meg sist gang. Men synes det er et spennende konsept. Bli artig å se hva som skjer videre...
Gjest gloria Skrevet 1. oktober 2004 #6 Skrevet 1. oktober 2004 Syntes det var et nokså bra konsept - og faktisk ikke oppbrukt
Gjest Lille Solstråle Skrevet 1. oktober 2004 #7 Skrevet 1. oktober 2004 Jeg så ikke programmet, og skjønte ikke helt konseptet som det ble beskrevet her... Kan en snill person forklare?
Gjest Madam Felle Skrevet 1. oktober 2004 #8 Skrevet 1. oktober 2004 Jeg ahr aldri ledd så mye før, som jeg gjorde når jeg så det programmet. Kanon bra konsept. Syns jo litt synd på jenta da, men fy så morsomt.
Gjest Anonymous Skrevet 1. oktober 2004 #9 Skrevet 1. oktober 2004 Jeg holdt på å le meg fillete da jeg så serien! Men jeg synes oppriktig synd i jenta. Fryktelig glad det ikke er meg som er i hennes sko...
nat26 Skrevet 2. oktober 2004 #10 Skrevet 2. oktober 2004 Har ikke sett det programmet jeg.Hva går det utpå?
~Viva~ Skrevet 2. oktober 2004 #11 Skrevet 2. oktober 2004 Hvorfor er det synd på henne? Som er med i et TV-show for å lure venner og familie til å tro at hun skal gifte seg? Må tåle å bli lurt selv også da mener jeg, og synes vel egentlig at det hele virker nokså harmløst i tillegg. Men morsomt var det.
Gjest agurk Skrevet 2. oktober 2004 #12 Skrevet 2. oktober 2004 Konseptet går ut på at en pen liten dame skal lure foreldrene til å tru hun har møtt sin utkårede i en sjekkeprogram(?). Hun trur mannen er spesielt valgt til henne. Sannheten er at han er en skuespiller som spiller den mest ufyselige mannen i verden. Og foreldrene hennes er snerpete. Hun må lure dem til å tru dette er ekte, hele familien må også møte i bryllupet. Det står om en halv mill dollar, så hun strekkes seg langt! Kort fortalt. Hysterisk morsomt! Er hun så grisk at hun er villig til å lyve om giftemål til foreldrene sine kan hun bare ha det så godt!
nat26 Skrevet 2. oktober 2004 #13 Skrevet 2. oktober 2004 Men vet hun at han mannen er skuespiller?Hun vet liksom at det bare er tull,men at hun får penger hvis hun klare å lure foreødra sine? :klø:
Gjest agurk Skrevet 2. oktober 2004 #14 Skrevet 2. oktober 2004 Men vet hun at han mannen er skuespiller?Hun vet liksom at det bare er tull' date=men at hun får penger hvis hun klare å lure foreødra sine? Hun vet ikke at mannen er en skuespiller. HUn tror han er en vanlig mann på samme oppdrag som henne. Lure foreldrene til å tro de skal gifte seg. Skjønner? Hans familie er skuespillere og skal lure henne, mens hun lurer foreldrene.. Sukk..Ikke dagen til å forklare!
Gjest Gjesta Skrevet 2. oktober 2004 #15 Skrevet 2. oktober 2004 Jeg synes hele programmet var teit,...(og jeg liker vanligvis reality-tv). Det minte litt om "The Jamie Kennedy experiment"(?) på tv3,..
angie Skrevet 3. oktober 2004 #16 Skrevet 3. oktober 2004 Jeg syntes det var hysterisk morsomt Det er lenge siden jeg lo så mye av en reality-serie. Men jeg syns veldig synd på jenta. Skal bli spennende å se om hun og foreldrene får pengene til slutt
Gjest 1111 Skrevet 3. oktober 2004 #18 Skrevet 3. oktober 2004 Skal bli spennende å se om hun og foreldrene får pengene til slutt Det har mange likheter med det andre programmet som ble sendt for ikke så lenge siden, med han som trodde han var med i et reality-show, men egentlig ble lurt trill rundt. der fikk han alle pengene + alle premiene han eller noen av de andre deltakerne hadde vunnet iløpet av perioden showet varte. så jeg tror nok at jenta og foreldrene får pengene. vet ikke, men tror i alle fall det.
Gjest Anonymous Skrevet 3. oktober 2004 #19 Skrevet 3. oktober 2004 Det har mange likheter med det andre programmet som ble sendt for ikke så lenge siden, med han som trodde han var med i et reality-show, men egentlig ble lurt trill rundt. der fikk han alle pengene + alle premiene han eller noen av de andre deltakerne hadde vunnet iløpet av perioden showet varte. så jeg tror nok at jenta og foreldrene får pengene. vet ikke, men tror i alle fall det. Tenker du på "streit eller skeiv"?
Cand alt Skrevet 8. oktober 2004 #20 Skrevet 8. oktober 2004 Jeg får bare vondt i magen av å se denne serien. Noe så jævli ondskapsfulle de er. :o
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå