AnonymBruker Skrevet 10. november 2015 #1 Skrevet 10. november 2015 Mer spesifikt fløyel kjolen. Jeg er til vanlig 36, men også av og til 34 i hm kjolene. Fått tilbud om å kjøpe denne kjolen i størrelse 36, men hørt at størrelsene er veeeeldig små. På den andre siden kan jeg ikke huske sist jeg har brukt noe over S eller 36. Noen kloke hoder som har prøvd noen av kjolene og vil dele størrelses erfaring? 😏 Anonymkode: 196e1...bd6
Version 2.0 Skrevet 10. november 2015 #2 Skrevet 10. november 2015 Regner med de er små som alt annet de selger i den kjeden.
FantasDick Skrevet 10. november 2015 #4 Skrevet 10. november 2015 Regner med de er små som alt annet de selger i den kjeden. H&M er da ikke små i størrelsen!---Vet ikke hvordan Balmain X H&M-kjolene er, men hører folk sier de er veldig små og mange har gått opp både en og to størrelser.
Cathrine88 Skrevet 10. november 2015 #5 Skrevet 10. november 2015 Ah, jeg fikk ikke med meg at det sto H&M, så jeg regnet med de vanlige, italienske størrelsene.
AnonymBruker Skrevet 10. november 2015 #6 Skrevet 10. november 2015 Dette var interessant lesing. Personlig synes jeg H&M er ganske store i sine størrelser, men man vet jo aldri med disse "design" kolleksjonene 😂 Anonymkode: 196e1...bd6
AnonymBruker Skrevet 10. november 2015 #7 Skrevet 10. november 2015 Ah, jeg fikk ikke med meg at det sto H&M, så jeg regnet med de vanlige, italienske størrelsene. Det ble rett da Jeg bruker XS og 36 er for liten Anonymkode: b6537...575
Version 2.0 Skrevet 10. november 2015 #8 Skrevet 10. november 2015 H&M er da ikke små i størrelsen!---Vet ikke hvordan Balmain X H&M-kjolene er, men hører folk sier de er veldig små og mange har gått opp både en og to størrelser. Jo det tør jeg da virkelig påstå at de er. Var innom i forbifarten her en dag nylig og så en nydelig bluse som hang på stativet. Den så passelig ut til meg, men jeg måtte dobbeltsjekke om det var 38 som jeg bruker til vanlig. Å neida, den var i 44 den. 44!!! Jeg måtte finne 36 bare for å se hvor liten den var når jeg syntes 44 var så smått. Tok til og med bilde av disse plaggene. Ble nesten litt sjokkert. 1
mm456 Skrevet 10. november 2015 #9 Skrevet 10. november 2015 Jeg har genseren i svart (som også er i kjole), og den er knøttliten! Jeg bruker 38/40 normalt, kjøpte i 42 fordi jeg tenkte den var litt liten, men herregud.. Hverken jeg eller venninnen min hadde sett noe lignende. Syns HM som regel er ganske ok i størrelsen (kommer an på stoffet), men i dette tilfellet var det kjempesmått.
Boost Skrevet 10. november 2015 #10 Skrevet 10. november 2015 Det var kjedelig å høre. Er litt redd for at armene kan bli for små. Ikke veldig redd for resten. Jaja, det var den kjolen da 😒hvorfor finnes det ikke mål på armene noe sted?!
mm456 Skrevet 10. november 2015 #11 Skrevet 10. november 2015 Det var kjedelig å høre. Er litt redd for at armene kan bli for små. Ikke veldig redd for resten. Jaja, det var den kjolen da 😒hvorfor finnes det ikke mål på armene noe sted?!Det var armene her som var for små :/ Den passer kjempefint på resten av kroppen. Det lurer jeg også på!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå