Gjest GreenSky Skrevet 29. september 2004 #1 Skrevet 29. september 2004 Jeg ser at mobilnummeret mitt står i telefonkatalogen. Men jeg vil ikke ha det der. Går det an å be Telenor om å fjerne det?
Gjest Anonymous Skrevet 29. september 2004 #2 Skrevet 29. september 2004 men om de gjør det er noe annent
Gjest Anonymous Skrevet 29. september 2004 #4 Skrevet 29. september 2004 Det var faktisk ikke ment morsomt. :-) Jeg har selv prøvd dette, det var bare å ringe om å be det fjernet . Gjorde det- de sa det skulle gå iorden- det skjedde ingenting. Jeg skrev hørte aldri noe tilbake. Femte gangen jeg ringe ble det gjort :-?
Gjest GreenSky Skrevet 29. september 2004 #5 Skrevet 29. september 2004 Aha! Ok, takk for svar. Får prøve, da.
Gjest GreenSky Skrevet 29. september 2004 #6 Skrevet 29. september 2004 Hihi, ringte til Telenor, og damen sa: "Hva!? Vil du ikke ha tlf nummeret ditt i katalogen!?" Som om det var veldig sjokkerende. Ble henvist videre, snakket med en annen dame, som skulle slette nummeret. Så da får vi se.
Gjest Anonymous Skrevet 29. september 2004 #7 Skrevet 29. september 2004 Så hvis jeg søker på greensky i tlfkatalogen finner jeg nr ditt :klø:
Gjest GreenSky Skrevet 29. september 2004 #8 Skrevet 29. september 2004 Men hvor lang tid tok det Alex, fra den siste tlf samtalen til nummeret ble fjernet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå