Gå til innhold

Hermès clic h. Gull eller sølv?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Klarer ikle bestemme meg. Sølv er kanskje mer anvendelig? Ønsker sort, oransje eller en blåtone eller grønntone.

Sort med sølv syns jeg kanskje blir litt mandig? Mens sort med gull blir litt "glorete"? Jeg har hvitt-gull ringer på hånden jeg kommer til å ha armbåndet på, er det noe å ta med i vurderingen?

Hva er din favoritt?

Anonymous poster hash: b278f...d66

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bruker kun gullsmykker og liker d best,så jeg har et oransje medium tykkelse i gull og et svart tynt i gull.elsker begge og bruker de ofte siden de pynter så opp et antrekk ☺️

Skrevet

Jeg bruker omtrent bare hvitt gull, så gikk for det. Synes ikke det ser mandig ut i det hele tatt :) Jeg ville gått for det du vanligvis bruker av smykker ellers. Bruker du mest hvitt eller gult gull?

Skrevet

Jeg har gull og sort, og syns det er helt nydelig. Bruker nesten kun gullsmykker, så sølv ville ikke vært noe for meg. Spørs litt på typen. Jeg er ganske gylden i huden, og syns kanskje ikke gull er like pent hvis du er veldig lys. Da syns jeg sølvsmykker er mye penere.

Skrevet

Etter et kjapt googlesøk må jeg si de var penest i gull.

  • Liker 1
Skrevet

Gull er finest! Noen som vet om de selges i Norge?

Skrevet

Gull er finest! Noen som vet om de selges i Norge?

Hermès i Oslo selger de 😉
Skrevet

ville valgt sølv.

Skrevet

Hermès i Oslo selger de

Takk :-)

Skrevet

ville valgt sølv.

Jeg stemmer også på sølv.
Skrevet

Måtte google det, og beklager, men jeg synes ikke noen var fine.

  • Liker 1
Skrevet

Jeg stemmer for sølv eller hvitt gull.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...