Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har tykt, litt tørt og uregjerlig hår....... Jeg fikk en hårolje av noen, men vet ikke hva jeg skal gjøre helt. Ha litt i tuppene etter dusj?

Anonymous poster hash: 1815b...d6f

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har den i hele håret etter at håret er tørket. Trenger bare litt av den. Håret blir mykt og glansfullt.

Skrevet

Jeg kan bare bruke litt i tuppene, ellers blir håret fett og veldig tungt og helt flatt på toppen (som gjør at det blir enda mer fett ved hodebunnen)

Gjest Lady Mondegreen
Skrevet

Jeg har tykt, tørt hår og bruker olje i hele håret, og faktisk ikke i så små mengder engang. Jeg har i litt olje, føner, har i mer olje, føner mer og så videre. Kanskje tre–fire runder. Jeg frisker gjerne opp med litt olje dagen etter hårvask også, men da unngår jeg toppen av hodet slik at håret ikke skal se fett ut.

Skrevet

Prøv deg frem.Noen bruker i hele håret,andre kun i tuppene.Jeg bruker bare i tuppene,ellers blir håret fett.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...