Gjest Anonymous Skrevet 10. juli 2002 #1 Skrevet 10. juli 2002 Vi er innvitert i bryllup i August. Nå er jeg på jakt etter en kjole jeg kan ha på meg. Gjerne med stropper også et sjal til. Noen som har linker til steder som har sånne kjoler? Noen som vet om butikker hvor de har sånne kjoler?
Gjest Elisa Skrevet 10. juli 2002 #2 Skrevet 10. juli 2002 Hei. Har akkurat fått penkjole kjøpt gjennom RanneiH. Den er grønn med glitterdekor på. Den har matchende sjal. Betalte kr. 1700,- Jeg fant henne på qxl, hun har flere kjoler der også. Sendte henne et bilde av en lignende kjole jeg fant i Oslo til en pris av 2500,- Hun fant en som var nesten helt lik til en meget hyggligere pris. Du kan jo sende henne en mail ellers er det sikkert mange penkjolebutikker i landet her også. Elisa, som er her for første gang.
Gjest Augustbrud02_ Skrevet 10. juli 2002 #3 Skrevet 10. juli 2002 Det er en butikk i Drammen som selger selskapskjoler til 1800 krone. Da er kjolen med sjal også. Kjolene er så utrolig lekre og det er virkelig billig. Skulle man ha kjøpt samme kjolen i en brudebutikk hadde de garantert vært dibbelt så dyre. Butikken heter Tina R. Kanskje det er verdt å ta turen dit? Forloveren min fant iallfall sin kjole der og hun har lyst til å kjøpe et par-tre stykker til der også hun.
Kipa Skrevet 11. juli 2002 #4 Skrevet 11. juli 2002 hvor ligger Tina R i Drammen. Jeg trenger også nemlig en selskapskjole til ett bryllup vi skal i.
Thea Skrevet 11. juli 2002 #5 Skrevet 11. juli 2002 ÅÅååååhhhhh, denne tråden var som sendt fra himmelen.Jeg har traska Oslo rundt i 5 dager og sett etter kjole til bryllupet til broren min som gifter seg 10 august, og jeg fant ikke en dritt :-? Å om 3 uker bor jeg i Drammen.Super dupert :D
Fru.com Skrevet 11. juli 2002 #6 Skrevet 11. juli 2002 Thea! Litt utenom tema, men jeg bare lurer.... flytter du virkelig frivillig til Drammen????
Augustbrud02 Skrevet 12. juli 2002 #7 Skrevet 12. juli 2002 hvor ligger Tina R i Drammen. Jeg trenger også nemlig en selskapskjole til ett bryllup vi skal i. Tina. R ligger i Byhaven på Strømsø. Tvers over for Rimi der inne. Hvis det er noen som trenger ytterligere kart kan de sende meg en PM, så kan jeg sende dere det. De har iallfall utrolig mange nydelige kjoler. Desverre har de nok ikke størrelsen min, men for jeg skulle gjerne kjøpt meg opp til flere kjoler der ja. I tillegg syr de opp kjolen for deg om det skulle være behov for det.
Thea Skrevet 12. juli 2002 #8 Skrevet 12. juli 2002 Jupp, det gjør jeg.Må si jeg foretrekker å leie 60 kvadrat for 5000,- mnd i Drammen istedet for 30 kv for 8000,- + 15-20.000 i dep i Oslo. Siden vi blir to er 60 bedre enn 30 kv og vi har ikke tenkt å bo oss ihjæl.Såpass gnien er vi på penga våre :blunke: Noen spesiell grunn til at du spør???
Fru.com Skrevet 12. juli 2002 #9 Skrevet 12. juli 2002 Hei Thea, Oops! jeg mente det bare som en spøk :oops: Alle har jo en mening om Drammen Lykke til med din nye hjemby. Håper du og alle andre som bor i Drammen tilgir min lille spøk Mente jo ikke noe vondt med den :cry:
tingeling Skrevet 13. juli 2002 #10 Skrevet 13. juli 2002 i slotts passasjen (tror det heter det) i oslo ligger det en liten butikk med akkurat denne typen kjoler, og ofte til hyggelige priser. eieren tar bare inn et par av hver modell, så du risikerer ikke å møte 5 andre med samme antrekk. (slotts pasasjen (?) finner du hvis vis a-vis hoved inngangen til sten og strøm) klem fra tingeling
August Skrevet 13. juli 2002 #11 Skrevet 13. juli 2002 Et par av gjestene i vårt bryllup har også funnet seg kjoler i den butikken i Byhaven i Drammen, og de er kjempefornøyd. Der er det vist godt utvalg og god service. Tilpasning av kjolen var inkludert i prisen.
scorpion73 Skrevet 14. juli 2002 #12 Skrevet 14. juli 2002 Jeg tror selskaps kjoler i brudebutikker varierer veldig i pris. Jeg vet f.eks at på Brudesuiten i Sandefjord, koster de alt fra 900- 1900, kommer litt ann på kjoletype, stoff osv.
Gjest Augustbrud02_ Skrevet 14. juli 2002 #13 Skrevet 14. juli 2002 Et par av gjestene i vårt bryllup har også funnet seg kjoler i den butikken i Byhaven i Drammen, og de er kjempefornøyd. Der er det vist godt utvalg og god service. Tilpasning av kjolen var inkludert i prisen. Ja, de er virkelig å anbefale på alle områder! Noen som har vært innom der etter mitt tips om dem da og er fornøyd?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå