Gå til innhold

Hvordan glede mamma?


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

Hei jeg har en mor som er veldig veldig sliten for tiden. Da hun har hatt mye å styre med ang meg og sykdommen min.

Så denne helgen vil jeg gjerne glede henne med noe, hjelpe henne å slappe av litt for det fortjener hun.

Men jeg vet ikke hva? Spandere en middag på hun å kjæresten? Spa?

Noen forslag?

Jeg kan ikke lage feks middag og slikt, da jeg ikke har anledning til å være hjemme.

Anonymous poster hash: 67bf5...6d6

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Følger. Vil også glede mamma. Skal ta hun med på resturant til helgen men vil gjøre noe mere jevnlig og langsiktig for henne.



Anonymous poster hash: 11bb6...6e0
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest lipgloss

Visst du har råd så er jo en fin middag på resturant og gjerne spa for den slags skyld fine ting å gjøre med mennesker du setter pris på :)

Du høres ut som en snill og omtenksom datter

Kos deg og lykke til videre :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hva liker mamman din? Personlig blir jeg gladest for gaver som viser at man har sett meg og hva jeg liker. Og aller gladest blir jeg over at noen vil tilbringe litt ekstra tid sammen med meg, f.eks over en kopp barm kakao og en god samtale. Hvordan er mamman din og hva liker hun? Kanskje blir hun aller gladest for gode ord. Skriv et kort til henne og takk henne for at hun har vært der for deg i denne tiden og at du setter utrolig stor pris på henne. Det er ikke alltid "pengegaver" er de fineste gavene.

Anonymous poster hash: 23b89...b25

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...