Gå til innhold

Gruppe video i Skype i mer enn 4 timer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg ønsker å ha gruppe samtaler på skype i mer enn 4 timer i strekk og ikke måtte ha 10 timers grensen iløpet av ett døgn.

Slik jeg har forstått så må man ha abonnement på skype, men jeg skjønner ikke om jeg må abonnere på Business eller om jeg bare trenger legge til ett vanlig "telefon" abonnement hos skype.

 

Er det noen som skjønner bæret av sidene deres?



Anonymous poster hash: c2bc1...0bd
Videoannonse
Annonse
Skrevet

bump



Anonymous poster hash: c2bc1...0bd
Skrevet

Eh, skype er da gratis?

Gruppeskyper hver dag, og lengste har vært 9 timer



Anonymous poster hash: e0675...d3c
Skrevet

Er ikke skype gratis da? 

 

Min samboer bruker skype når han spiller med kompisene sine, og det hender de sitter i maaaaange timer. Aldri vært noe problem det  :vetikke:

 

 



Anonymous poster hash: 949c9...019
Skrevet

MÅ det være skype da? Kan det ikke være noe annet program dere kan videochatte med? Appear er å anbefale :)



Anonymous poster hash: ec066...cf0
Skrevet

Video gruppesamtaler er begrenset til 4 timer av gangen og opp til 10 timer iløpet av 24 timer. Er helt ubrukelig til det jeg bruker det til :)



Anonymous poster hash: c2bc1...0bd

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...