Gå til innhold

Postafen og alkohol?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har tatt en postafen i dag, kan jeg drikke alkohol ikveld? Hvis ikke, kan jeg drikke alkohol i morgen? Hvorfor er det sånn at man helst ikke skal blandes? Please svar meg!:)

Anonymous poster hash: db0f6...7e0

  • Liker 1
Skrevet

Kan du ikke bare lese pakningsvedlegget?



Anonymous poster hash: bc5e1...501
Skrevet

Apoteket sa til meg at disse to kombinasjonene IKKE skal blandes. Postafen sitter lenge i kroppen. les pakningsvedlegget.

Skrevet

Ring apoteket



Anonymous poster hash: 72bf7...560
Skrevet (endret)

Tråden er ryddet for potensielt helseskadelige råd, samt svar til dette.

Yvonne (mod)

Endret av Yvonne
Skrevet

Esken og pakningvedlegget er borte:( var bare brettet jeg fant.. Leste på lommelegen at det skulle gå bra, men det er så mange som sier forskjellig. Hvorfor er det så farlig å blande de? Jeg har bestemt meg for å ikke drikke ikveld nå, men hva med i morgen kveld?

Ts

Anonymous poster hash: db0f6...7e0

Skrevet

Istedenfor å søke opp informasjon om postafen på nettet, lager du en tråd på KG. Du burde generelt ikke drikke alkohol i det hele tatt, du trenger alle de hjernecellene du fortsatt har.

 

Her en kopi av pakningsvedlegget: http://www.felleskatalogen.no/ir/medisin/pasienter/pil-postafen-ucb-562909

 

 

- Legemidlet virker i 12-24 timer.

- Du bør ikke drikke alkohol når du bruker Postafen.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...