Gå til innhold

Køyeseng


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en treåring og en femåring som deler rom. Det ville blitt bedre plass om de hadde fått en køyeseng. Men syntes kanskje dt er litt tidlig. Femåringen våkner ett par ganger i uka og tusler inn i senga vår. Tror nesten ho gjør det i søvne. Når fikk ungene deres sove i køyeseng?

Anonymous poster hash: d9dab...3df

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eldste fikk køyeseng før han var 5 år. Det har gått veldig fint, han har aldri falt ut eller ramlet i stigen.

Skrevet

2 og 3. Eldste lå oppe

Anonymous poster hash: 211b8...a08

Skrevet

Så bra jeg kom over denne, jeg vurderer også køyeseng til jentene på snart 6 og 4... jeg syns også det er litt tidlig, men det jo fine senger med høye kanter og gode stiger. 



Anonymous poster hash: adb65...d2c
Skrevet

Har akkurat kjøpt køyeseng til vår gutt på 3,5. Den har høye kanter og er ikke redd for at han skal falle ut 😊

Skrevet

Eldste fikk køyeseng før han var 5 år. Det har gått veldig fint, han har aldri falt ut eller ramlet i stigen.

Selv om han har eget rom og sover alene så synes dere det er kjekt med køyeseng?

Anonymous poster hash: 2a3ec...404

Skrevet

Våre har køyeseng på hytta. Eldste er 5 år. Null problem.

Anonymous poster hash: f49d9...b2f

  • Liker 1
Skrevet

Men gutt har sovet øverst i køyeseng siden han var 3,5. Han kommer ofte inn til meg om natten, men han er tydeligvis bevisst nok til at han klarer å klatre ned uten problemer. 

Skrevet

Selv om han har eget rom og sover alene så synes dere det er kjekt med køyeseng?

Anonymous poster hash: 2a3ec...404

Er det noe galt i det da?
Skrevet

Er det noe galt i det da?

Lurer jeg også på. Min har sofaputer og sengeteppe i underkøya, slik at han slipper å sitte med klær og leker i senga si.
Skrevet

Vi har kjøpt en junior køyeseng (av merket Hoppekids) med madrasser i str. 70x160, som vi har brukt siden januar. Snart 5 åringen sover oppe og 3 åringen nede. Har gått veldig fint.



Anonymous poster hash: 172e7...4b7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...