Gjest RunawayShadow Skrevet 31. august 2015 #1 Skrevet 31. august 2015 Synes dere gutter og menn er veldig ensporet:) Når det kommer til å finne seg en kjæreste. Hvorfor bare de samme jentene og damene. Går dere ikke lei etterhvert:) Tenker kanskje dere heller hadde hatt godt av ei som utfordret dere. Kanskje dere egentlig liker, innerst inne, å føle en form for angst:) Allikevel velges det av hyllen med flest like eksemplarer. Jaja:) Vis meg den som velger utradisjonelt. Det hadde vært noe det. 1
Gjest RunawayShadow Skrevet 31. august 2015 #2 Skrevet 31. august 2015 Faktisk en som kunne utfordret meg også en smule. Litt spenning i hverdagen:) Usikkerheten over om det er et trygt forhold. Hva som kommer til å skje rundt neste sving:) Kjenne på hvor redd man faktisk kan være av et annet menneske:) Ingen som tør?
Testosteron Skrevet 31. august 2015 #3 Skrevet 31. august 2015 Det er godt mulig det er noe i det du skriver, men jeg syns du overgeneraliserer 1
Gjest BethD Skrevet 31. august 2015 #4 Skrevet 31. august 2015 Sånn som jeg har forstått det så er det fult her inne av folk som blir utfordret på den måten du ønsker.. Så det er sikkert bare å kaste seg ut i det TS
Gjest Sly Skrevet 31. august 2015 #5 Skrevet 31. august 2015 Det er mange raringer som har kjæreste, da.
Gjest RunawayShadow Skrevet 31. august 2015 #6 Skrevet 31. august 2015 Dette er ikke så mye generalisering. Men mye sannhet er det. Noe som er synd:) Hadde vært kult med noen som godt kunne tenke seg en mer voldelig ting.
Gjest BethD Skrevet 31. august 2015 #7 Skrevet 31. august 2015 Dette er ikke så mye generalisering. Men mye sannhet er det. Noe som er synd:) Hadde vært kult med noen som godt kunne tenke seg en mer voldelig ting. Voldelig..? Som i...?
AnonymBruker Skrevet 31. august 2015 #8 Skrevet 31. august 2015 Psykopat much?Anonymous poster hash: 5e2b7...cd8 2
Gjest RunawayShadow Skrevet 31. august 2015 #9 Skrevet 31. august 2015 Det han hadde vært villig til. Er jo bare å prøve.
Jessheim01 Skrevet 31. august 2015 #10 Skrevet 31. august 2015 Jeg datet seriøst ei som jeg kaller for type "sterk kvinne", som utfordret meg. Ble seriøst ganske kjapt, men så fikk hun ikke tid å date plutselig.. (samtidig sa hun at hun var veldig interessert men hadde for mye å gjøre ellers i livet).
AnonymBruker Skrevet 31. august 2015 #11 Skrevet 31. august 2015 Dette innlegget minner om hun oppmerksomhetssyke sexologen som klaget på at ingen menn ville ha henne. Har du tenkt tanken at du kanskje er en del krevende og er for "spesielt interesserte"? Det trenger ikke å være negativt, men du må sikkert lete litt mer for å treffe en god match for deg, enn feks en som meg (-jeg kommer godt overens og klikker med ganske mange forskjellige menn.) Du vil sikkert stemple meg som "en av tyve på dusinet", men det betyr ikke at jeg er det, jeg er bare annerledes enn deg, og trives med å gli inn i mengden fremfor å stikke meg ut.Anonymous poster hash: fe784...279 1
Gjest RunawayShadow Skrevet 31. august 2015 #12 Skrevet 31. august 2015 Det gjør ingenting, er flink å gjemme meg bort i mengden.
Rights Skrevet 1. september 2015 #13 Skrevet 1. september 2015 Synes dere gutter og menn er veldig ensporet:) Når det kommer til å finne seg en kjæreste. Hvorfor bare de samme jentene og damene. Går dere ikke lei etterhvert:) Tenker kanskje dere heller hadde hatt godt av ei som utfordret dere. Kanskje dere egentlig liker, innerst inne, å føle en form for angst:) Allikevel velges det av hyllen med flest like eksemplarer. Jaja:) Vis meg den som velger utradisjonelt. Det hadde vært noe det. Dette tolker jeg slik: Du har altså observert at menn flest velger de samme populære jentene. Jenter som ikke stikker seg ut på noen måte, for de har en tilhørighet til en eller annen flokk. De kopierer hverandre. De går ikke sin egen vei. De som tilsynelatende kan virke veldig enkle, og har lite å tilby. Du stempler dem som kjedelige. Lite utfordrende. Nå er dette puslespillet mye komplisert enn som så. Du må ikke glemme at vi mennesker er flokkdyr. Vi ønsker å føle en tilhørighet. Dermed er det få som skiller seg ut av mengden av den grunn, kan jo ikke risikere å bli en enstøing (upopulær). Kanskje mennene du har observert er veldig enkle vesener også. Og for all del, ikke glem at vi lever i et utrolig utseendefiksert samfunn. Selv om man er dum som et brød, kan man velge & vrake - så lenge en har utseendet med seg. Selv intelligente menn kan falle for slike (trophy wife ?). Skriver av litt egne observasjoner og erfaringer også, fordi jeg er en magnet til de jentene som alle mange vil ha. Har også vært i forhold med noen av dem, da jeg har blitt blendet av deres vakre utseende, og dermed har intelligens og personlighet vært av mindre betydning. Jeg har blitt lei av dem, alle som en. Det er bare et spørsmål om tid. Så jeg kjenner meg godt igjen i generaliseringen din. Om du skiller deg ut fra flokken er jo en ting. Det kan gå begge veier det. Men det å skille seg ut ifra flokken, er ikke ensbetydende med at du er utfordrende. På hvilken måte er du utfordrende egentlig? Har en mistanke om at du er veldig ung. 1
Gjest Blomsterert Skrevet 1. september 2015 #14 Skrevet 1. september 2015 Synes dere gutter og menn er veldig ensporet:) Når det kommer til å finne seg en kjæreste. Hvorfor bare de samme jentene og damene. Går dere ikke lei etterhvert:) Tenker kanskje dere heller hadde hatt godt av ei som utfordret dere. Kanskje dere egentlig liker, innerst inne, å føle en form for angst:) Allikevel velges det av hyllen med flest like eksemplarer. Jaja:) Vis meg den som velger utradisjonelt. Det hadde vært noe det. Nå har noen valgt ganske utradisjonelt,da de har valgt meg: -D Hva tenker du på egentlig? De blonde pene jentene? For meg er det forståelig. Er ikke mange som slår de vakre norske jentene!
Gjest RunawayShadow Skrevet 1. september 2015 #15 Skrevet 1. september 2015 Jeg er 21 år gammel. Tenker bare i den banen at, noen gutter liker å se på porno. Det er greit for meg. Men da får andre lov til å gjøre andre ting. Tenker også - å gjøre forholdet litt mer spennende - man vet aldri hva som kan skje som sagt:) Ja jeg er enig at kvinnene i Norge er kjempe pene. Peneste i verden faktisk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå