Gå til innhold

Noen som har erfaring med å pendle Trondheim - Stjørdal?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har erfaring med å pendle Trondheim - Stjødal? Tar dere buss eller tog? Hvor mye koster det i måneden å pendle?

 

Har fått jobb på et sted i nærheten av Stjørdal og har ikke bestemt meg helt enda hvorvidt jeg ønsker å bo i Trondheim eller utenfor. Vet det er billigere å bo utenfor Trondheim, men kjenner ingen som bor utenfor.



Anonymous poster hash: 91411...2b5
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Går ikke trønderekspressen eller noe slikt den veien? se nor-way.no. Da kan du kjøpe et t:kort, og velge hvilket område du vil ha det i. Tror det er den billigste måten, men er ikke sikker på pris. Jeg har kun t:kort i Stor-Trondheim, så er litt usikker



Anonymous poster hash: f8ec4...70e
Skrevet

Atb kjører buss mellom Stjørdal og Trondheim. Se atb.no, der finner du all info. Det går også tog.

Anonymous poster hash: 6021f...6e8

Skrevet

Jeg pendlet med buss,det gikk veldig  greit.Kjenner flere som tar bussen.

Toget går vel litt fortere,så jeg hadde heller tatt tog neste gang, selv om 35 min med buss ikke er så gærnt det heller.

 



Anonymous poster hash: a6616...015

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...